Basit Yöntemlerle Evde Ek Gelir Kazanmanın Yolları

06 Mayıs 2016 Cuma, 13:12

 Zorlaşan hayat şartları nedeniyle her insan için gelir getirecek ek işler yapma konusu günümüzde son derece önemlidir.

Çünkü hayat pahalılığı, daha yüksek yaşam standartlarına sahip olma gibi nedenlerle insanlar biraz daha fazla para kazanma yollarını aramaktadır. Bunun başında da evde yapılabilecek iş arayışları gelmektedir.

Peki evde ek gelir kazanmanın yolları nelerdir? Çok fazla yorulmadan, evde ya da bilgisayar başında otururken para kazandıran işler nelerdir? Gelin size kısa kısa bu işlerle ilgili bazı ipuçları verelim:

Makale yazarlığı:

Kulağa çok teknik bir iş gibi gelse de aslında dili güzel kullanabilme ve klavyeyi hızlı kullanabilme ile yapılabilen makale ya da içerik yazarlığı evde ek gelir kazanmanın yolları arasında mutlaka en üstlerde yer alır. Bunun için gereken başka bir konu ise araştırma yapabilme becerisidir. Özgün içerikler üretmek için biraz araştırma yaparak içerik yazma, evde yapılabilecek en çekici işler arasında yer almaktadır.

Takı Tasarım:

Özellikle bayanların ilgisini çeken takılar, evde boncuk gibi malzemeler kullanılarak bayanların tasarımı ile evde ek gelir kazanmanın yolları arasında sayılabilir. Bu yolla bayanlar süslenmede kullandıkları bu takıları yaparken de kendilerine bir gelir elde etmiş olmaktadır.

Sabun Paketleme:

Sabun firmaları, paketleme işi için evlere sabunlar ve bu sabunların konulacağı kutuları göndermekte, haftalık periyotlarla da paketlenen sabunları geri alarak bu işi yapan insanlara ücret ödemektedir. Sabun paketleme işi de evde yapılabilen kolay işler arasında yer almaktadır.

Evde Ders Verme:

Bilgisine güvenen insanlar için evde ek gelir kazanmanın yolları arasında atlanmaması gereken bir iş de ilkokul, ortaokul, lise y a da üniversite öğrencilerine evde ders vererek para kazanmak mümkündür. Bu şekilde hem gelir elde edilecek, hem de çocukların ve gençlerin bilgi ihtiyacı giderilecektir.12 Yorum

 1. pínar gunduz

  4 Eylül 2016 at 16:53

  Sabun paketleme işi yapabilirim.

 2. Cahit

  5 Eylül 2016 at 12:06

  Merhaba, ek iş arayanlar için makale yazarlıği için yapabilecek kişilere ihtiyaçımız var. Makale yazarlığı zannedildiği kadar zor değil. Nasıl yazmanız gerektiğini size öğreteceğiz. Biz müşteriyi buluyoruz size işi öğretiyoruz ve ne kadar yazarsanız o kadar kazanıyorsunuz.
  Sagılarımla
  Başvuru için
  muco91krnz@gmail.com

 3. Mehmet Ali

  6 Eylül 2016 at 00:06

  Merhaba;

  Evde Takı Tasarım ve Sabun Paketleme İşlemi yapabilirim.

  İkamet İli: Gaziantep
  Yaş: 28

 4. Mehmet Ali

  6 Eylül 2016 at 00:07

  Merhaba;

  Takı Tasarım ve Sabun Paketleme işlemi yapabilirim.

  İkamet İli: Gaziantep
  Yaş: 28

 5. semra

  6 Eylül 2016 at 10:00

  Sabun ve taki isleri vb yapabilirim.

 6. PELİN

  8 Eylül 2016 at 14:49

  SABUN PAKETLEMEK İSTİYORUM

 7. ayse

  9 Ekim 2016 at 15:20

  Merhaba. Samsun ilinde yaşıyorum. Evde paketleme ve montaj işlerini özenle yerine getirebilecek ekip ve imkana sahibim. Değerlendirmenizi önemle bekliyorum.

 8. Gülçin

  30 Ekim 2016 at 17:03

  Biz eskişehir de yaşayan 4 kişilik bir ekibiz, Evde olduğumuz zaman dilimi çok uzun o yüzden ek iş arıyoruz her türlü ev de yapılacak işi yapabiliriz ulaşmanız yeterli.

 9. ilyas63

  28 Kasım 2016 at 14:53

  mrb arkadaslar benim internet uzerinde sayfam var. el isleri kolye bileklik kupe uzerine takilar satmaya basladim. bana evde taki el isi yapabilen arkadaslar lazim o yapacak bende satacam beraber kazanalim derim ulasmak isteyen arkadaslar ilyasyildirim43@gmail.com mesaj atsin…

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.