700 BİN TABLET VERİLDİ

23 Mayıs 2015 Cumartesi, 19:18
700 BİN TABLET VERİLDİ

Fatih Projesi kapsamında çalışmalara başlayan devlet, birçok öğrenciye tablet hediye etmiş ve derslerini daha rahat çalışırken, bilgiye daha hızlı ulaşabilsinler istemişti.

700 BİN TABLET VERİLDİ

Fatih Projesi kapsamında çalışmalara başlayan devlet, birçok öğrenciye tablet hediye etmiş ve derslerini daha rahat çalışırken, bilgiye daha hızlı ulaşabilsinler istemişti. Bu sebepten dolayı da tüm Türkiye genelinde öğrencilere yaklaşık olarak 700 bin tablet dağıtıldı. Dalga dalga başlayan Fatih Projesi öncelikle 100 bin 100 bin olacak şekilde devam ederken, devlet bu işi hız verdi ve en kısa sürede projenin tamamlanmasını istedi.

ZAMAN GAZETESİ ” BİTTİ ” DEMİŞTİ

Zaman Gazatesi Fatih Projesi için bitti derken, devlet erkanı bu işin bitmediğini ve tabletlerin dağıtılacağını söylemişti. Niketim de öyle olunan projede tam 700 bin öğrenci tabletine kavuşabildli.

YENİ PROJELER GELECEK

Fatih Projesini çok seven öğrenciler ve veliler, bu proje gibi yeni projelerin gelmesini beklediklerini açıklarken, hükümetin yeni projeler için hızlı ve güzel çalışmalar yaptırdığı ortaya çıktı.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.