Home / Dünya / HIRSIZ HAKİMİN ARKADAŞI ÇIKTI

HIRSIZ HAKİMİN ARKADAŞI ÇIKTI

ABD’de yaşanan bir olayda hırsız hakimin arkadaşı çıktı. Hırsız kendisini tanıyan hakimi görünce göz yaşlarını tutamadı. Uzun bir süre boyun ağlayan hırsız hakimi dinlemek ile yetindi.

HIRSIZ HAKİMİN ARKADAŞI ÇIKTI

ABD’de yaşanan bir olayda hırsız hakimin arkadaşı çıktı. Hırsız kendisini tanıyan hakimi görünce göz yaşlarını tutamadı. Uzun bir süre boyun ağlayan hırsız hakimi dinlemek ile yetindi. Hakim hanım ise kurduğu cümlelerle adeta bir hayat dersi verdi.

HAKİM TANIDI

Hırsızlık suçundan mahkemeye çıkartılan sanık salona girdiği anda hakim tarafından tanındı. Hakim kadın öncelikli olarak orta okulunu sordu. Ortaokulunu sorduğunu görünce hırsız da aynı şekilde hakimi birden tanıdı ve şaşkın bir şekilde kala kaldı. Daha sonrasında arkadaşını gören hırsız göz yaşlarını tutamadı.

DERS VERDİ

Hakim ise hırsızın gözlerinin içerisine bakarak “ Sınıfın en iyisiydin, bak ne oldu şimdi? Onu burada görmekten gerçekten çok üzgünüm. “ ifadelerini kullandı. Bunu duyan hırsız ise göz yaşlarına hakim olamadı ve dakikalarca ağladı. Daha sonrasında hakim ise hayatını değiştirmesinin ve iyi bir yola girmesi konusunda arkadaşına dileklerini iletti.

About isbilgisi

Check Also

NATO TÜRKİYE İÇİN TOPLANACAK

Brüksel’de Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü (NATO) Konseyi Türkiye için Genel Sekreter Jens Stoltenberg isteği ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir