Manavgat Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

13 Şubat 2016 Cumartesi, 08:24

Antalya iline bağlı Manavgat Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı için ilana çıktı. Antalya Manavgat Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı için ilana çıktı. İŞKUR aracılığı ile yapılacak olan alıma göre inşaat mühendisi alınacaktır. Alınacak kişi tam zamanlı olarak Manavgat Belediyesi’nde Sözleşmeli olarak çalışacaktır.

Manavgat Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanına üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümü nden mezun olan kişiler başvurabilir. Alınacak kişi sayısını , başvuru şartlarını ve başvuru tarihlerini isbilgisi.com olarak sizlere veriyoruz.

ALINACAK PERSONEL

– İnşaat Mühendisi : 1 Kişi

ŞARTLAR

1.657 sayılı Devlet Memurlan Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartlan taşımak.

2. Sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir rahatsızlığı bulunmamak.

3. Başka bir kurumda sözleşmek olarak çalışıyor olmamak.

4- Askerlik ile ilgili ilişiği olmamak (Erkek adaylar için).

5- Antalya İli sınırlan içinde ikamet ediyor olmak.

Manavgat Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanı İŞKUR vasıtası ile yapıldığı için İŞKUR sistemine kayıtlı olmak gereklidir.
isbilgisi.com sitesi olarak Yukanda belirttiğimiz şartları taşıyan adaşlar, başvuru sırasında istenilen belgeler ile birlikte en geç 17.02.2016 Çarşamba günü saat 17:00’a kadar. Manavgat Belediyesi İnsan Kaynaklan ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir. Üçüncü şahıs eliyle, posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İlanın tam metni için buraya tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.