Konya personel eleman alımları iş ilanları

01 Ağustos 2015 Cumartesi, 22:51

Konya personel eleman alımlarıKONYA PERSONEL ELEMAN ALIMI İŞ İLANLARI

Türkiye’nin büyük illeri arasında yer alan Konya’da da birçok iş ilanı bulunmaktadır. Özellikle sektörlerin yoğun olarak fabrika kurduğu veya işletme açtığı Konya ilinde birçok farklı sektörde iş bulmak oldukça mümkün diyebiliriz. Üniversite mezunu veya değil, birçok kişinin rahatlıkla iş bulabildiği Konya ilimizde hayat standartları da yüksek olduğu için firmaların ödemesi de buna göre daha fazla olmaktadır.

Konya personel eleman alımı iş ilanları kaç kişi için verilecek bilmiyoruz fakat firmaların her gün yeni ilanlar eklemeye devam ediyorlar. Firmaların ekledikleri yeni ilanlar ile daha fazla iş imkanına sahip olan Konya halkı bu ilanlara da rehavet gösteriyor diyebiliriz.

Konya personel eleman alımı iş ilanları hangi pozisyonlar için verildi isterseniz beraber bakalım.

– TEKNİKER,
– MOTORLU KURYE,
– PAZARLAMA VE SATIŞ UZMANI,
– MÜŞTERİ DANIŞMANI,
– İŞLETME MÜDÜRÜ (MADO),
– DEPO ELEMANI,
– MÜHENDİSLER,
– AŞÇIBAŞI,
– PROJE SATIŞ UZMANI,
– MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
– OFİS SEKRTERİ,
– İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI.

Konya personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup, bunlar haricinde de 300 – 400 adet ilan bulunmaktadır. Bu ilanları internet sitemizden takip edebilir ve kısa zamanda bilgiye sahip olabilirsiniz. Güncel olarak tüm illeri takip eden internet sitemizden her zaman bu ilanları öğrenebilirsiniz. Yukarıda yer alan ilanlara başvuruda bulunmak içinse aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

Konya iş ilanlarına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.