Kastamonu Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

27 Ekim 2014 Pazartesi, 00:52
Kastamonu Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Kastamonu Belediyesi Memur Personel Eleman AlımlarıKastamonu Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Bildiğiniz gibi tüm belediyelerde olduğu gibi Kastamonu Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 yılında devam etmektedir. Her yıl biraz daha büyüyen ve gelişen Kastamonu’da elbette daha fazla insana ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle şehrin gelişmesi ve şehrin alt yapısının daha iyi hale getirilmesi için çabalayan belediye, eleman alımlarını da yaparak, Kastamonu’ya daha iyi hizmet vermekt istemektedir.

Kastamonu Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 yılında her belediye de olduğunu belirli birimlere yapılacaktır. Belediyede birçok birimin bulunuyor olması da elbette alımlardaki sayıyı artıracak diyebiliriz. Birçok müdürlük kendi bünyesindeki eleman ihtiyacını ortaya koyacak ve bu ihtiyaca yönelik alımları başlatacaktır. Özellikle bugün Kastamonu ilinin çevre illere örnek bir il olduğunu gördüğümüzde alım sayısının da artabileceğini düşünüyoruz. Çünkü ilde çalışmalar son hızında devam ederken daha çok elemana ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat her ne kadar bizler eleman ihtiyacı fazla desekte son sözü söyleyecek olan yine belediye olacaktır.

Kastamonu Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 senesi içerisindeki alımlarını kendi kanalları üzerinden duyuracaktır. Öncelikle kendi internet sitesine, kendi binasına ve şehrin içeirisindeki ulaşım kanallarına yayarak kaç adet elemanı hangi birimlere almak istediğini açıklyacaktır. Genellikle belediyeler herhangi bir yazılı sınav yapmıyorlar ancak; mülakat yapma ihtimalleri de olabilir. Bu nedenle başvuruda bulunacak olan kişinin bunları göz önüne alması son derece önemlidir.

Hele birde belediyeye atanacak olan kişi yüksek bir mevkiye gelecek ise, kesinlikle ama kesinlikle belirli bir takım sınavlardan geçmesi gerekmektedir. Özellikle belediyeler yüksek mevkilere gelecek olan kişileri iyice araştırıp aldıkları için, tavsiye olarak çok dikkatli ve titiz olunması gerektiğinden yanayız. Evet, Kastamonu Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 yılı içerisinde bu şekilde olacak olup, belediye bir açıklama yaptığı zaman bizlerde bu açıklamaları sitemiz üzerinden sizlere duyuracağız.13 Yorum

 1. stresli

  29 Kasım 2014 at 15:13

  zabıta alımı olacak mı

 2. turan yazgan

  10 Ocak 2015 at 17:58

  temizlikci .pastaci

 3. neslihan

  18 Ocak 2015 at 04:02

  Esimede is istiyorum istanbuldayiz memleketim kastamonuya geri dönmek istiyorum

 4. Damla

  23 Ocak 2015 at 10:12

  santral memuru da alınacak mı?

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.