Karabük Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

23 Ekim 2014 Perşembe, 17:47
Karabük Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Karabük Belediyesi Memur Personel Eleman AlımlarıKarabük Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Bilindiği üzere Karabük Belediyesi, özellikle yeni başkanın seçilmesi ile birlikte daha çok çalışır ve daha sıkı işler hale gelmiş durumdadır. Özellikle şehrin daha fazla hizmet alması için uğraşanlar, şehrin her türlü sıkıntısını gidermek adına gece gündüz çalışıyorlar. Talimatı başkandan alan belediye çalışanları da, kendilerine verilmiş olan görevlerini layığı ile yerine getiriyorlar. Fakat takdir edersiniz ki, bir belediye de tüm işlere belirli kişilerin yetişmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Çok sıkı çalışan ve şehrine en güzel hizmeti vermeyi amaçlayan Karabük Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 yılı içerisinde de devam ettiriyor.

Karabük Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 yılı içerisinde şu şekilde gerçekleşiyor. Öncelikli olarak belediyeden emekli edilecek olan kişiler var ise bunlar emekli ediliyor ve daha sonrasında ise bazı boş kontenjanlar kalabiliyor. Bunları doldurmak zorunda olan belediye, eğer isterse alımlarını hemen, eğer istemezse de kademeli olarak gerçekleştirebiliyor. Daha sonrasında ise belediyenin birimleri ile tek tek görüşülüp hangi alanda açık var ise o alana memur personel eleman alımı yapılıyor. Temizlik işleri, park ve bahçeler, zabıta veya elektrik bölümü gibi birçok bölümden eleman ihtiyaçları alınmaktadır. Burada yetkili olan müdürler ise eğer memur personel eleman ihtiyaçları var ise bildirir ve alımların yapılmasını sağlarlar.

Karabük Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 yılında da yukarıda saymış olduğumuz alanlarda en çok alımları yapacaktır. Elbette belediyenin çalışan başka birçok mekanizması da bulunmaktadır ancak; en çok çalışan ve işleyen departmanlar şuan da bunlardır. Karabük belediyesi memur personel alımı yapacak olduğu zaman gerek internet sitesinden gerekse de dışarıda farklı kanallardan duyurular yapıp halkın haberdar olmasını sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı da sürekli takipte olmalı ve belediyenin bir sonraki alımlarını takip etmelisiniz.8 Yorum

 1. mehmet

  17 Kasım 2014 at 20:27

  tuncelide uzm çvş olarak görev yapıyorum. eşimin rahatsızlığı nedeni ile istifa edeceğim. acaba kurumunuzda koruma kadrosu şöför kadrosu zabıta kadrosunda boş kadronuz bulunmaktamıdır.

 2. murat sahin

  1 Aralık 2014 at 10:14

  Kendi isteğimle sözleşmesi fest ettim bu doğrultu da belediye bunyenizde bos kadro var ise dilekcemi göndermek istiyorum arz ederim.

 3. uğur ates

  6 Aralık 2014 at 10:55

  Öncelikle merhaba . Ben meslek lisesi motor bolumu mezunuyum . Isallah Karabük belediyesi bizim gibi kisileri alirlarsaygilarimla arz ederim. 05413223666

 4. onur

  8 Aralık 2014 at 14:09

  beyler burası sosyal bi site ne yapıyorsunuz , kurum sitesi yada belediyenin sitesi değil ya… kendinize gelin lütfen !!!

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.