Düzce Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

11 Kasım 2014 Salı, 00:26
Düzce Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Düzce Belediyesi Memur Personel Eleman AlımlarıDüzce Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015

Sonradan il olan ve ülkemizin en son ili olan Düzce, coğrafi konumu ile de dikkat çekmektedir. Bugün birçok kişinin günlük olarak ziyaret ettiği ve gerek üniversitesi gerekse diğer olanakları ile birçok kişiye ev sahipliği yapan Düzce, belediye anlamında güzel hizmetler vermektedir. Düzce Belediyesi de diğer belediyeler gibi 2015 yılında memur personel eleman alımı yapacaktır. Yapılacak olan eleman alımları hakkındaki detaylı bilgileri belediye kendi kanalları ile duyuracaktır. Eğer Düzce Belediyesi içerisinde çalışmak ve şehre hizmet etmek istiyorsanız bu sene yapılacak olan alımlara sizlerde katılabilirsiniz.

Düzce Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 yılında tıpkı diğer yıllarda olduğu gibi yapacak. İlk olarak yılın ilk aylarında toplantı yapılır ve belediyenin tüm birimleri ihtiyaçları olan eleman sayılarını ve konumlarını ortaya çıkartırlar. Daha sonrasında ise belediye bu rakamlara bakarak ilanlarda bulunur. Eğer özel bir yeteneğiniz varsa yani iş biliyorsanız belediyeye girmeniz de daha kolay olacaktır. Fakat belediye kendi bünyesindeki hangi pozisyonlara eleman lazım ise o yönde bir alım gerçekleştirecektir.

Düzce Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 yılında hangi alanlarda yapılacak henüz net bir bilgi verilmemektedir. Belli olduktan sonra belediye öncelikli olarak kendi kanallarınca ilan verecektir. Şehirde bulunan televizyon kanalları da bu işin içinde olacak olup, ilanlar yayınlayacaktır. Daha sonrasında ise başvurulara almaya başlayacağı gibi aynı zamanda eğer isterse mülakat ya da alanında gerekli sınavları da yapabilir. Kesinlikle gereksiz eleman alımı yapmayan belediyeler tüm birimleri ile tek tek görüştükten sonra bir karar varmaktadır. Bu sebepten dolayı beklemek ve ortaya çıkacak olan net rakamları görmek daha doğru olacaktır. Düzce Belediyesi Memur Personel Eleman Alımı 2015 yılında nasıl olacak merak ediyorsanız belediye ilanlarını takip edebilir ya da bizleri takip ederek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.12 Yorum

 1. aydın eker

  9 Aralık 2014 at 18:35

  b sinifi sürücü belgesine sahibim .birde silahli özel güvenlik belgem var.düzce belediyesinde sözleşmeli çalışmak istiyorum.

 2. Nevin ASLAN

  11 Aralık 2014 at 18:26

  düzce üni̇versi̇tesi̇ sosyal güvenli̇k bölümü mezunuyum beledi̇yede çalişmak i̇sti̇yorum.

 3. isci

  6 Ocak 2015 at 02:23

  Ticaret mesek lisesi muhasebe mezunuyum b sinifi ehliyet guvenlik sertifikasi askeri yakin koruma sertifikalarim var 3 yil devlet demir yollarinda operator olarak calismaktayimm duzce belediyesinde calismak istiyorum 05424625772

 4. sahra

  15 Ocak 2015 at 11:06

  Bizede bi kadro nasip olur insallah

 5. sahra

  15 Ocak 2015 at 11:07

  Bizede bi kadro nasip olur insallah

 6. Ahmet

  19 Ocak 2015 at 00:56

  Düzce ticaret meslek lisesi büro hizmetleri mezunuyum özel güvenlik silahlı sertifikam var e sınıfı ehliyetim var

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.