Çorlu Belediye Başkanlığı Personel Alım İlanı 2016

10 Mart 2016 Perşembe, 09:33

Çorlu Belediye Başkanlığı 2016 yılına ait işçi alımı ilanını yayınladı. Çorlu Belediye Başkanlığı 2016 yılına ait personel alımı ilanını yayınladı.

Çorlu Belediye Başkanlığı İşçi Alım İlanı 2016 yılına ait yeni bir bildiri yayınladı, bu bildiriye göre aranmakta olan nitelikler şu şekildedir:

İL/İLÇE : Tekirdağ/ÇORLU

1. Yapılacak olan işçi alımı eski hükümlü sınıfındaki kişilere yönelik olarak gerçekleştirilecektir.
2. İstenilen meslek, elektronik teknisyenliği olarak belirtilmiştir.
3. Alınacak olan personel tam zamanlı çalışacak olup, mesleki bilgisini okuldan öğrenmiş olması gerekmektedir. Pratikten mesleki yeterlilik kabul edilmeyecektir.
4. Adayların en az lise ve dengi okullardan diplomasının olması gerekmektedir.
5.En çok öğrenim seviyesi ise yine lise ve dengi okul olarak belirlenmiştir. MEB bakanlığı tarafından yönetilmekte olan lise ve dengi okulların mesleki eğitim ve teknik yeterlilik bilgilerini sağlayan kurum ve kuruluşlarından alınmış bir diploma ile adaylıklarını ve yeterliliklerini kanıtlamaları gerekmektedir.

Alınacak Personel Sayısı: 1 adet olarak belirtilmiştir.

Personel Alımına Yönelik Diğer Şartlar: Sınav uygulamasını başarıyla tamamlamak. Yapılacak olan sınavı başarıyla tamamlayamayan adayların çalışmalarına imkan tanınmayacaktır.

Ehliyet Gerekliliği: Hayır

Yapılacak olan personel alımı yalnızca Tekirdağ’ da yaşayanlara yönelik yapılacaktır. 

Sınavı kazanan adayların; SGK tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kurumlarından elektronik iş ve meslek kolunda çalışabileceğine dair sağlık raporu almaları gerekmektedir. Bu şartı taşımayan adayların başvuruları geçersiz sayılacak, bir sonraki adaya öncelik tanınacaktır. Elektronik iş ve meslek koluna yönelik yapılacak olan çalışmalarda bahsi geçen sağlık raporu önem arz etmektedir.

Son Başvuru Tarihi : 21 Mart 2016

İlana ulaşmak için http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?c9872694-47a0-4a62-a840-43ef008484de bağlantısını takip ediniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.