Manisa ili Kırkağaç Belediyesi Personel Alımı ilanı

Manisa Kırkağaç belediyesinde tam zamanlı personel alımı yapılacak.

5393 sayılı Belediye Kanunun 49 . maddelerine göre kadro karşılığında aşağıda belirtilen özellikleri belirten , sınıf, unvan, ve öğrenim sıfatlarını taşıyan ve belirtilen adet kadar Tam zamanlı personel alımı yapacaktır.

Aranılan Özellikler

Taşınan ünvanın Veteriner olması gerekmektedir.

Sınıfı (SH) 

Öğrenim Düzeyinin’de Veterinerlik fakültesi mezunu olan 1 adet veteriner alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları 

*Görevi devamlı yapması için herhangi bir engel durumu bulunmaması

*Erkek adaylar için Askerliği ile ilişiği bulunmaması

*Başka bir Kamu Kuruluşunda Sözleşmeli Çalışmıyor olması gerekmesi.

*Kırkağaç ilçesi sınırları içinde ikamet ediyor olması adayların dikkatine ( 01.07.2016’dan yapılan adres değişiklikleri kabul görmeyecektir. )

Başvuruda İstenen Belgeler

*Öğrenim düzeyini Gösteren Diploma yada Belge’nin aslı yahut noter onaylı kopyası

*Nüfuz Cüzdanı fotokopisi

*İkametgah Kağıdı

*Özgeçmiş

*Sağlık Raporu

*Erkek adaylar için askerlik durumunun gösterir belge

*İki tane vesikalık son altı ay içinde çekilmiş olması gerekmektedir.

*Adli sicil kaydı belgesi

Başvuru süreci

Talebe Başvuran ve nitelikleri taşıyan adaylar istenilen evraklar ile birlikte 02.08.2016 Salı saat 08:00 ile 03.08.2016 Çarşamba saat 17:00 arasında Kırkağaç Belediyesi Yazı işleri Müdürlüğününe ‘ müracaatlarını şahsen etmeleri gerekmektedir.

Üçüncü şahıslar yahut faks , eposta, posta ve e mail yoluyla müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Sınav Yeri Zamanı

04.08.2016 Perşembe günü saat 14:00′ belediye  encümen odasında sözlü mülakat yapılacaktır.

İlanı Görmek İçin Tıklayınız.

Ankara personel eleman alımları iş ilanları 2016

Ankara‘da arayanlar dikkat! bu ilanımız sizler içinAnkara’da iş arayanlar dikkat! bu ilanımız sizler için. Birçok firmanın binlerce verdiği ilanları yayınlayan internet siteleri özellikle alımı yapılacak olan pozisyonları fazla şekilde yayınlamakta ve servis etmektedir. Kısa zamanda alım yapılacak olan firmalar ilanlarını daha sık şekilde vermekte ve daha fazla ilan göstermektedir. 

Ankara personel eleman alımı iş ilanları 2016 kaç kişi için verildi söylemek zor ancak; internet üzerinde ortalama olarak binin üzerinde ilan bulunmaktadır. Sürekli bu ilanları güncellemekte olan firmalar yeni ilanları eklemeye devam edeceklerdir. Yeni ilanlarını ekleyen firmalar sadece belirli sektörleri değil bilinmedik özel sektörlere yönelikte ilan vermektedirler.

Ankara personel eleman alımı iş ilanları 2016 hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıdaki ilanlara bakabilirsiniz.

– MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,

– ŞANTİYE ŞEFİ,

– MÜŞTERİ HİZMETLERİ YETKİLİSİ,

– SATIŞ ELEMANI,

– DEPO ELEMANI,

– TELE SATIŞ UZMANI,

– İNŞAAT MÜHENDİSİ,

– GÖZLEMCİ,

– KURYE,

– ÖĞRETMEN (FİZİK, KİMYA, MATEMATİK),

– PROJE UZMANI.

Ankara personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanların detaylarını öğrenmek isteyenler internet sitemizi sürekli takip edebilir ve bu ilanlar hakkında bilgi sahibi olabilirler. İnternet sitemiz birçok ili olduğu gibi Ankara ilindeki alımları da sürekli takip etmeye devam edecektir. Yukarıdaki ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz, aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Ankara iş ilanlarına başvurmak için alttaki linki takip ediniz…

http://www.yenibiris.com/ankara-is-ilanlari

http://www.kariyer.net/is-ilanlari/ankara

Çivril Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı 2016

Denizli Çivril Belediyesi Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımladığı ilan ile kendi bünyesinde çalıştırmak üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu Denizli Çivril Belediyesi Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımladığı ilan ile kendi bünyesinde çalıştırmak üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Sözleşmeli statüde alınacak olan personel mimar meslek gurubundan olacaktır. İlana başvurular 27 Nisan 2016 ile 6 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. İlanın detayları ise şöyle;

ARANAN ŞARTLAR

1-657 Sayılı Devlet memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2-Görevinin devamlı yapmasına engel olacak sağlık problemi olmamak.

3-Başka bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyor olmamak.

4-Görevinin gerektirdiği yazılım programlarını bilmek.

5-Mimarlık kadrosuna başvuracak olanların 3 yıl iş deneyimi olması gerekmektedir.

BAŞRUDA SIRASINDA İSTENECEK BELGELER:

1-Başvuru dilekçesi.

2-Üniversitenin İlgi Bölümünden mezun olmak (öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı Veya fotokopisi).

3-Nüfus Cüzdan Fotokopisi.

4-Özgeçmişi ve 2 adet Fotoğraf.

5-Erkek Adaylar için Askerlikle ilgili durumu gösteriri belge.

6-Adli Sicil Belgesi.

7-Yerleşim yeri Belgesi.

8-Başka bir kurumda sözleşmeli olarak çalışmadığına dair beyan.

9-657 sayılı D.M.K’ un 48/A-5 maddesinde belirtilen suçlardan mahkûm olmadığına dair beyan.

BAŞVURU:

Yukarıda belirtilen şartları taşıyan adaylar, başvuru sırasında istenilen belgelerle birlikte 27.04.2016 – 06.05.2016 tarihleri arasında Cuma günü saat 16.00’ya kadar Çivril Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir.(Üçüncü şahıslar eli ile, posta veya email ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen adayların sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmayacaktır. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler.

Kılavuz İçin Tıklayınız. 

Bandırma Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Bandırma Belediyesi Devlet Personel başkanlığı aracılığı ile verdiği ilana göre 2 kişilik sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu. Bandırma Belediyesi Devlet Personel başkanlığı aracılığı ile verdiği ilana göre 2 kişilik sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurdu.5393 Sayılı Belediye Kanununun 49. Maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, adedi ve öğrenim durumu belirtilen 2 (iki ) adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacaktır

Bandırma Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 için Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacak olup; Sözlü sınav tarihi 20.04.2016 Çarşamba günü saat 14:00 olarak belirlenmiştir.

ALINACAK PERSONEL

-Mimar: 2 Kişi

ŞARTLAR

-657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

– Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak,

– Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.

– Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak

Bandırma Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 için Adayların 11.04.2016 – 15.04.2016 tarihleri arasında saat 17:00′ ye kadar Bandırma Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. (Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=0a128a90-6610-4707-9082-fb42d9b1fa1c

İnebolu Belediye Başkanlığı Personel Alım İlanları 2016

Kastamonu İnebolu Belediye Başkanlığı verdiği ilanlar ile çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu.Kastamonu İnebolu Belediye Başkanlığı verdiği ilanlar ile çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyurulan ilanlara başvurabilmek için Türkiye İş Kur sistemine kayıtlı olmak gerekmektedir. 

İnebolu Belediye Başkanlığı Personel Alım İlanları 2016 yılında şu an için alınacak personeller asgari ücretli, vasıflı olarak tam zamanlı 4 personel istihdam edilecektir. Özellikle alınacak kişiler başvurdukları poziyon için vasıflı olduklarını belge ile ispatlamaları istenmektedir.

ALINACAK PERSONELLER

– Bilgi İşlem Destek Sorumlusu :1 Kişi

– Et ve Et Ürünleri İşlemecisi : 1 Kişi

– Liman Pompa ve Tank Saha Operatörü: 1 Kişi

– Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri Teknikeri : 1 Kişi

ŞARTLAR

– Liman Pompa ve Tank Saha Operatörü için en az ilköğretim mezunu olmak ve Petrol kirliliğine karşı hazırlıklı olma, müdahale ve işbirliği ( (OPRC) bilinci belgesi ve Yangın Güvenlik Eğitimi belgesi bulunmak, şartlarını yerine getirmek.

– Peyzaj Uygulama ve Süs Bitkileri Teknikeri için KPSSP93 ten en 60 almış olmak ve Milli Eğitim Bakanlığından alınmış Bilgisayar işletmenliği-Operatör belgesi bulunmak şartlarını yerine getirmek.

– Bilgi İşlem Destek Sorumlusu için KPSSP3’ten en az 60 almış olmak ve Milli Eğitim Bakanlığından alınmış Bilgisayar işletmenliği-Operatör ve Bilgi işlem Destek Elemanlığı üzerine mesleki yeterlilik belgesi bulunmak şartlarını yerine getirmek.

– Milli Eğitim Bakanlığından alınmış Usta ve Usta Öğreticilik Belgesi bulunmak şartlarını yerine getirmek.

İnebolu Belediye Başkanlığı Personel Alım İlanları 2016 için son başvuru tarihi 18 Nisan 2016’dır. Noter çekilişi Belediye Başkanlık odasında 22.04.2016 tarihinde saat 10.00 ‘da yapılacaktır. İlana başvurmak isteyen kişiler İnebolu Belediye başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

Çorlu Belediye Başkanlığı Personel Alım İlanı 2016

Çorlu Belediye Başkanlığı 2016 yılına ait işçi alımı ilanını yayınladı. Çorlu Belediye Başkanlığı 2016 yılına ait personel alımı ilanını yayınladı.

Çorlu Belediye Başkanlığı İşçi Alım İlanı 2016 yılına ait yeni bir bildiri yayınladı, bu bildiriye göre aranmakta olan nitelikler şu şekildedir:

İL/İLÇE : Tekirdağ/ÇORLU

1. Yapılacak olan işçi alımı eski hükümlü sınıfındaki kişilere yönelik olarak gerçekleştirilecektir.

2. İstenilen meslek, elektronik teknisyenliği olarak belirtilmiştir.

3. Alınacak olan personel tam zamanlı çalışacak olup, mesleki bilgisini okuldan öğrenmiş olması gerekmektedir. Pratikten mesleki yeterlilik kabul edilmeyecektir.

4. Adayların en az lise ve dengi okullardan diplomasının olması gerekmektedir.

5.En çok öğrenim seviyesi ise yine lise ve dengi okul olarak belirlenmiştir. MEB bakanlığı tarafından yönetilmekte olan lise ve dengi okulların mesleki eğitim ve teknik yeterlilik bilgilerini sağlayan kurum ve kuruluşlarından alınmış bir diploma ile adaylıklarını ve yeterliliklerini kanıtlamaları gerekmektedir.

Alınacak Personel Sayısı: 1 adet olarak belirtilmiştir.

Personel Alımına Yönelik Diğer Şartlar: Sınav uygulamasını başarıyla tamamlamak. Yapılacak olan sınavı başarıyla tamamlayamayan adayların çalışmalarına imkan tanınmayacaktır.

Ehliyet Gerekliliği: Hayır

Yapılacak olan personel alımı yalnızca Tekirdağ’ da yaşayanlara yönelik yapılacaktır. 

Sınavı kazanan adayların; SGK tarafından yetkilendirilmiş olan sağlık kurumlarından elektronik iş ve meslek kolunda çalışabileceğine dair sağlık raporu almaları gerekmektedir. Bu şartı taşımayan adayların başvuruları geçersiz sayılacak, bir sonraki adaya öncelik tanınacaktır. Elektronik iş ve meslek koluna yönelik yapılacak olan çalışmalarda bahsi geçen sağlık raporu önem arz etmektedir.

Son Başvuru Tarihi : 21 Mart 2016

İlana ulaşmak için http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?c9872694-47a0-4a62-a840-43ef008484de bağlantısını takip ediniz.

Gaziantep Şahinbey Belediyesi Müfettiş Yardımcısı Alımı 2016

Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından verilen ilana göre Müfettiş Yardımcısı Alımı yapılacağı bildirdi. Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından verilen ilana göre Müfettiş Yardımcısı Alımı yapılacağı bildirdi.  Gaziantep Şahinbey Belediyesi Müfettiş Yardımcısı alımını sınavla gerçekleştirecektir.

Gaziantep Şahinbey Belediyesi Müfettiş Yardımcısı Alımı 2016 için Sınav yazılı (çoktan seçmeli test usulü) ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacaktır.Yazılı sınava belirlenen boş kadro sayısının 20 katı sayıdaki toplam 100 aday çağrılacaktır. Sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranların sayısının 100 kişiden fazla olması halinde, puanı en yüksek olan adaydan başlamak üzere ilk 100 aday giriş sınavına alınacaktır

ALINACAK PERSONEL

– Müfettiş Yardımcısı: 5 Kişi

ŞARTLAR

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

– 01/01/2016 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak,

– Görevini yerine getirmesini engelleyecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak,

–  Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış ya da askerlikle ilişiği bulunmamak,

– 2014 veya 2015 KPSSP 35 puan türünden 75 ve daha yukarı puan almış olmak,

– Müfettişliğin gerektirdiği karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği ile tutum ve davranış yönünden müfettişlik yapabilecek niteliklere sahip bulunmak.

Gaziantep Şahinbey Belediyesi Müfettiş Yardımcısı Alımı 2016 Sınavda başarı gösterenler başarı sırasıyla boş olan Müfettiş Yardımcısı kadrolarına atanırlar.

Sınavı kazandığına ilişkin kendilerine tebligat yapılan adaylar tebliğ tarihinden itibaren 30 gün içerisinde atanmak üzere müracaat etmezlerse haklarını kaybederler ve yerlerine yedek adayların ataması yapılır.

İlanın tam metni için buraya tıklayınız

Erdek Belediyesi İşçi Personel Alım İlanı 2016

Erdek Belediyesi İŞKUR aracılığı ile 20 kişilik işçi personel alımı yapılacağını duyurdu. Erdek Belediyesi İŞKUR aracılığı ile 20 kişilik işçi personel alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR tarafından verilen ikana göre alınacak işçi personeller tam zamanlı olarak temizlik işçisi olarak çalıştırılacaklardır. Alınacak personellerde en az ilköğretim, en fazlada Lise düzeyi mezuniyet şartı istenmektedir.

Erdek Belediyesi Personel Alım İlanı 2016 için başvuracak kişilerin İŞKUR sistemine kayıtlı ve Balıkesir il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmuş olması gerekmektedir. Alınacak personeller cadde ve sokaklarda temizlik işçisi olarak istihdam edileceklerdir.

ALINACAK PERSONEL

-Temizlik İşçisi : 20 Kişi

ŞARTLAR

– En az ilköğretim diplomasına sahip olmak

– Çöp toplama Personel Eğitim Belgesine Sahip Olmak

Erdek Belediyesi Personel Alım İlanı 2016 için başvuracak kişilerin Erdek Belediye Başkanlığı yazı işleri müdürlüğüne kura gününden bir gün öncesine kadar ulaştırmaları gerekmektedir. Alınacak personeller kura ile belirlenecektir. Kura alınacak kişi sayısının 3 katı çağrılarak noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Kadıköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Kadıköy Belediyesi verdiği ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Kadıköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Kadıköy Belediyesi verdiği ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Alınacak sözleşmeli personel Kadoköy Belediyesinde tam zamanlı çalışacak olup, personelin deneyimli olması ilk sıralarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Kadıköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 için alınacak sözleşmeli personele ait başvuru şartları ve istenilen belgeleri isbilgisi.com olarak ilanımızda bulabilirsiniz.

ALINACAK OLAN PERSONEL

– Kimyager :1 Kişi

ARANAN ŞARTLAR

1-657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2-Görevini devamlı yapmasına engel olacak sağlık problemi olmamak.

3-Başka bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyor olmamak.

4-İstanbul’un Kadıköy ilçesinde ikamet ediyor olmak. (İlan döneminde yapılan adres değişiklikleri geçersiz sayılacak.)

5- Kalite Kontrol ve Raporlama konusunda deneyimli olmak

Yukarıda belirtilen şartları taşıyan adaylar, istenilen belgeler ile birlikte 08/05/2015 Cuma günü saat 16:30’ a kadar Kadıköy Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir. 

İSTENEN BELGELER

1-Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı ya da onaylı fotokopisi

2-Nüfus cüzdan fotokopisi

3-Yerleşim yeri belgesi

4-Özgeçmiş

5-Sağlık raporu

6-Erkek adaylar için askerlikle ilgili durumunu gösterir belge

7-2 adet vesikalık fotoğraf

8-Adli sicil belgesi

9-657 Sayılı D.M.K. ‘nun 48/A-5 maddesinde belirtilen suçlardan mahkûm olmadığına dair beyanı

Kadıköy Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanına başvurular 8 Mart 2016 saat 16:30’a kadar Kadıköy Belediyesine yapılacaktır. Başvurusu kabul edilen adaylar 10 Mart 2016 tarihinde sözlü sınava tabi tutulacaklardır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alım İlanı 2016

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağını duyurdu. Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı tarafından verilen ilana göre Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ (Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi) Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’nın, sınıfı, unvanı, derecesi ve sayısı aşağıda belirtilen kadrolarına, Yarışma Sınavı ile Müfettiş Yardımcıları alınacaktır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alım İlanı 2016 yılı için alınacak Müfettiş Yardımcıları için aranılan en büyük özelik KPSS’ye girmiş olmak ve  KPSS (A) Grubunda, KPSSP 35 bölümü notu 70 ve üzerinde almış olmak gerekmektedir. Alınacak personel sınavla seçilecektir.

ALINACAK PERSONEL

– Müfettiş Yardımcısı: 2 Kişi

ŞARTLAR

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartlara haiz olmak.

–  01/01/2016 günü itibari ile otuzbeş yaşını doldurmamış olmak,

– Yapılacak inceleme sonunda adli sicil bakımından Müfettiş Yardımcısı olarak alınmasına engel bir hali bulunmamak,

– Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya erteletmiş olmak veya askerlikle ilgisi bulunmamak.

– Müfettişlik mesleğini yerine getirmesini engelleyecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Personel Alım İlanı 2016 için başvurular 7 Mart 2016 tarihinde başlayacak olup , 22 Mart 2016 tarihine kadar devam edecektir. İlana başvurmak isteyen adaylar BUSKİ Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı’na müracaat etmeleri gerekmektedir.

İlanın tam metni için buraya tıklayınız

Manavgat Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Antalya iline bağlı Manavgat Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı için ilana çıktı. Antalya Manavgat Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı için ilana çıktı. İŞKUR aracılığı ile yapılacak olan alıma göre inşaat mühendisi alınacaktır. Alınacak kişi tam zamanlı olarak Manavgat Belediyesi’nde Sözleşmeli olarak çalışacaktır.

Manavgat Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanına üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölümü nden mezun olan kişiler başvurabilir. Alınacak kişi sayısını , başvuru şartlarını ve başvuru tarihlerini isbilgisi.com olarak sizlere veriyoruz.

ALINACAK PERSONEL

– İnşaat Mühendisi : 1 Kişi

ŞARTLAR

1.657 sayılı Devlet Memurlan Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartlan taşımak.

2. Sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir rahatsızlığı bulunmamak.

3. Başka bir kurumda sözleşmek olarak çalışıyor olmamak.

4- Askerlik ile ilgili ilişiği olmamak (Erkek adaylar için).

5- Antalya İli sınırlan içinde ikamet ediyor olmak.

Manavgat Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanı İŞKUR vasıtası ile yapıldığı için İŞKUR sistemine kayıtlı olmak gereklidir. isbilgisi.com sitesi olarak Yukanda belirttiğimiz şartları taşıyan adaşlar, başvuru sırasında istenilen belgeler ile birlikte en geç 17.02.2016 Çarşamba günü saat 17:00’a kadar. Manavgat Belediyesi İnsan Kaynaklan ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir. Üçüncü şahıs eliyle, posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İlanın tam metni için buraya tıklayınız

Durağan Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

SİNOP İLİ / DURAĞAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ TEKNİK PERSONEL ALIMI

SİNOP İLİ / DURAĞAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI

TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ TEKNİK PERSONEL ALIMI

5393 sayılı Belediye Kanununun 49.maddesi gereğince, boş bulunan, aşağıda, Sınıfı, Unvanı, Adedi, Cinsiyeti, Öğrenim Durumu belirtilen 1 adet Tam Zamanlı sözleşmeli Teknik Personel alımı düşünülmektedir.

Sıra No

Sözleşmeli

Çalışacak

Unvan

Sınıfı

Adedi

Öğrenim

Durumu

Cinsiyet

1

Şehir Plancısı

T.H.

1 adet

Lisans

Kadın/Erkek

BAŞVURU ŞARTLARI:

1-657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinde belirtilen şartları taşımak,

2-Üniversitelerin “UNVANI İLE İLGİLİ” bölümünden mezun olmak,

3-Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak,

4-Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emekli ve yaşlılık aylığı almamak,

5-Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak,

6-Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.

BAŞVURU ŞEKLİ:Adayların 11/09/2015 – 28/09/2015 tarihleri arasında saat:

16:00’a kadar Durağan Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne faks, mail veya Posta yoluyla müracaat edebilirler.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER:

1-Başvuru dilekçesi

2-Öğrenim Durumu Belgesi Fotokopisi (Unvanıyla İlgili)

3-Nüfus Cüzdan Fotokopisi

4-Sağlık Raporu

5-Özgeçmiş

6-Sabıka Kaydı

İletişim : Tel : 0368 416 10 09 – Faks : 0368 416 10 34 , Mail : duragan@duragan.bel.tr, belediye57@gmail.com,

Ahmet KILIÇASLAN

Belediye Başkanı

Beydağ Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

BEYDAĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

BEYDAĞ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İLANI

5393 Sayılı Belediye Kanunun 49. Maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı, unvanı, adedi, cinsiyeti, öğrenim durumu belirtilen tam zamanlı sözleşmeli 1 personel alımı yapılacaktır.

Sıra No

Sözleşmeli Çalışacağı Unvan

Sınıfı

İstihdam Edilecek Personel Sayısı

Eğitim Durumu

Cinsiyeti

1

Tekniker

T.H.S

1 Adet

Meslek Yüksek Okulu Harita Kadastro Bölümü Mezunu (2 Yıllık)

E

Giriş Sınavı: Sözlü / mülakat olarak tek aşamada yapılacaktır..

Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulamak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacaktır.

Sözlü sınav sonucu adaylara tebligat yapılacaktır.

SINAV İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

1-657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2-Üniversitenin “Unvan ile ilgili” bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.

3-Görevlerini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.

4-Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.

5-Netcad Sertifikasına sahip olmak.

6-İzmir İli sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ: Adayların 21.09.2015 tarihi saat 17:00′ ye kadar Beydağ Belediye Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

BAŞVURU SIRASINDA İSTENİLEN BELGELER:

1-Öğrenim durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.

2-Nüfus cüzdan fotokopisi.

3-Yerleşim yeri belgesi.

4-Özgeçmişi anlatan CV.

5-Sağlık raporu.

6-2 Adet vesikalık fotoğraf.

İlyas DEĞİRMENCİ

Beydağ Belediye Başkan V.

NOT: Başvuru sırasında istenilen belgeleri hazırlayanlar Beydağ Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne bir dilekçe ve özgeçmişleri (CV) ile müracaat edebilirler.

Sözlü Mülakat

Sözlü mülakat Sınav Tarihi : 22.09.2015

Saat: 10:30

Derinkuyu Belediyesi İşçi Alımı

Derinkuyu Belediyesi İşçi Alımı İlanı

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un NEVŞEHİR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.

DERİNKUYU BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Son Başvuru Tarihi : 17 Eylül 2015

Yayınlanma Tarihi : 08 Eylül 2015

Genel Şartlar ve Notlar

Çöp toplama eğitimi aldığına dair Milli Eğitim Bakanlığı onaylı belge istenecektir.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Temizlik Görevlisi

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Derinkuyu Belediyesi 29.09.2015 14:00 – 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Çalışma Adresi : ATATÜRK CADDESİ CUMHURİYET MAH 17/

50700 DERİNKUYU

NEVŞEHİR / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :AVANOS, DERİNKUYU, GÜLŞEHİR, HACIBEKTAŞ, KOZAKLI, NEVŞEHİR MERKEZ, ÜRGÜP, ACIGÖL

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı Mustafa ŞANLI
Ünvanı
Telefon No 0 384 381 30 03-14
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 11
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Adana personel eleman alımları iş ilanları

Adana personel eleman alımları

Adana personel eleman alımı konusunda ileride bir il olup, sürekli yeni ilanlar eklenmektedir. Sirkülasyonun hızlı olduğu ve sürekli güncel ve yeni ilanların yayınladığı Adana ilimizde bulamamak pek mümkün değildir. Özellikle sanayi şehri olan ve ihracatta ön sıralarda yer alan Adana’da birçok kişinin iş bulmasının en mümkün olduğu bölgeler bulunmaktadır. Buralarında isimlerini veren internet sitemiz bu ilanların güncel hallerini takip etmeye devam etmektedir.

Adana personel eleman alımları iş ilanları kaç kişi ile yapılacak belli değil ancak; şuan internet üzerinde yaklaşık 100 adet ilan bulunmaktadır. Bunların hepsini her gün güncelleyen firmalar vasıflı ve vasıfsız birçok eleman aramaktadır.

Adana personel eleman alımı iş ilanları hangi pozisyonlar için verildi diye merak ediyorsanız aşağıda verdiğimiz ilanları inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

– TEKNİK ELEMANI,

– SATIŞ TEMSİLCİSİ,

– SİGORTA PERSONELİ,

– SATIŞ DANIŞMANI,

– GENEL MÜDÜR,

– POMPACI,

– MOTORLU KURYE,

– MUTFAK ELEMANI,

– SAHA DESTEK ELEMANLARI,

– CAFE ELEMANI,

– BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ,

– TAHSİLAT ELEMANI.

Adana personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanların güncelliğini takip eden internet sitemizi takip ederek güncel bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanlara başvuruda bulunmak içinse aşağıda verdiğimiz link adresimizi kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/adana-is-ilanlari