En Karlı Bayilikler

En karlı bayilikler arasında ilk sırada elbette fast food restoranlarını sayabiliriz. Özellikle Burger King, McDonald’s ve Dominos gibi büyük fast food zincirleri en karlı bayilikler arasındadır.En Karlı Bayilikler

En karlı bayilikler arasında ilk sırada elbette fast food restoranlarını sayabiliriz. Özellikle Burger King, McDonald’s ve Dominos gibi büyük fast food zincirleri en karlı bayilikler arasındadır. Her ne kadar yatırım olarak ilk etapta 500 – 700 bin $ arasında bir ücret istiyor olsalar da bu vereceğiniz parayı en geç ama en geç 3 sene içerisinde çok rahat bir şekilde çıkartabilirsiniz. Zaten bu firmalarda bu parayı çıkartabileceğinizi sizlere garanti etmekte ve size de ona göre lisans vermektedir.

Alacağınız lisans ile 10 sene boyunca bu işletmeye sahip olabilecek ve paranızı da rahatça kazanabileceksiniz.

Bununla beraber aynı zaman da kozmetik bayilikleri de en karlı bayilikler arasında yer almaktadır. Eğer iyi bir kozmetik firmasının bayiliğini alırsanız ilerleyen zamanlarda çok büyük paralar kazanabilirsiniz. Çünkü kozmetik ürünlerinin üretimleri çok ucuz olduğu gibi gelişleri de aynı oranda çok ucuzdur. 10 TL ye size gelişi olan bir ürünü en kötü ihtimalle 100 TL ye satabilirsiniz. Artık sadece bayanların değil baylarında bu sektöre ilgi gösterdiğini düşünecek olursak, çok rahat bir şekilde para kazanabilirsiniz. Sadece alacağınız birkaç tane eleman ile mağazanızda büyük satışlara imza atabilirsiniz.

Kısaca özetleyecek olursak, en karlı bayilikler kadınlar ve çocuklara hitap eden bayiliklerden oluşmaktadır. Bunlar kozmetik ve fast food restoranlarıdır. Bu iki sektörden çok güzel paralar kazanabilirsiniz ancak; ilk etapta iyi paralar vermeniz gerekecektir. Eğer paranız yok ise işte o zaman bu bayilikleri de alma şansınız olmayacaktır. Yani demek istediğim paranız olmadığı zaman yeni para kazanma şansınızda olmayacaktır. Para sadece parayı çekeceği için ilk başta biraz yatırım yapmanız mümkün olacaktır. En karlı bayilikler yazarak da arama motorları üzerinden de birçok bayilik türü bulabilirsiniz. Özel isim de verdiğimiz için bu bayilikleri araştırabilir ve haklarında ve bayilikleri hakkında çok daha detaylı bilgileri kendi internet siteleri üzerinden alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir