ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR

08 Haziran 2015 Pazartesi, 22:37
ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR

Çiğ Köfte bayiliği

ÇİĞ KÖFTE BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR

Çiğ Köfte bayiliği veren firmaların neler olduğu konusunda eminiz ki sizlerde biraz fikri vardır. Özellikle birçok internet sitesinde yer alan konulara baktığımız zaman Tatlıses Çiğköfte, Komagene ve Adıyaman Çiğköftecisi yer alan firmalar arasında yer almaktadır. Özellikle bu 3 firma en çok tercih edilen firmalar olmasının yanında birde birçok kampanya yaptığı için şahıslar tarafından da bayilik açısından tercih edilmektedir.

Çiğ Köfte bayiliği veren firmalar hakkında detaylıca bilgi verecek olursak her biri için sizlere tek tek bilgi verebiliriz.

TATLISES ÇİĞKÖFTE

Tatlıses Çiğköfte özellikle küçük şehirlerde çok tercih edilmekte olup birçok kişinin de zevkle yemeği tercih ettiği bir firmadır. Kısa zaman önce patlama yapan çiğ köfte piyasasında yerini almış olan Tatlıses Çiğköfte de birçok kampanya yapmaktadır. Örneğin açılışa özel 20 KG hediye veren Tatlıses Çiğköfte bu aldığınız parayı da sizlerden 4 – 9 taksit arasında almaktadır. Bu sebepten dolayı aldığınız ürünlerin parasını da kısa zamanda ödemek zorunda kalmaz ve uzun vade de rahatlıkla ödeyebilirsiniz.

Tatlıses Çiğ Köfte aynı zamanda sandalye ve diğer buzdolabı gibi ürünleri de paket haline getirip sizlere tek paket halinde uygun fiyattan sunmaktadır. Bu nedenle eğer bir bayilik alacaksanız, her şeyi içerisinde olan Tatlıses Çiğ Köfteyi tercih edebilirsiniz.

KOMAGENE

Ülkenin ilk Çiğ Köfte bayilik firması olan Komagene, en çok bayiliğe sahip olan firmalar arasında yer almakta ve bunlar arasında 1. sırayı kimseye kaptırmamaktadır. En küçük mahallelere kadar girmiş olan Komagene firması, bir küçük ilçede bile 10 adete kadar bayilik verebiliyor.

Komagene firması özellikle 2014 yılında birçok kişiye ücretsiz bayilik vermişti. Özellikle 2014 Aralık ayına kadar yaklaşık 1 yıl boyunca ücretsiz bayilik veren Komagene firması, kısa zaman içerisinde çok ciddi bir bayilik sayısına ulaşmış durumda. Binlerce bayiliği olan Komagene kısa zaman içerisinde para kazandıran firmalar arasında yer alıyor. %100 para kazandırması ile bilinen Komagene birçok yatırımcı tarafından tercih ediliyor.

ADIYAMAN ÇİĞKÖFTECİSİ

Adıyaman Çiğköftecisi ise tadı ve lezzetinden dolayı birçok kişinin tercihi haline geldiği için yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Bu sebepten dolayı da sizlerin tercihi haline gelebilir. Bayilik verme konusunda çok yüksek paralar istemeyen Adıyaman Çiğköftecisi ortalama 5,000 TL civarlarında bir paraya karşılık olarak açılışa olarak 20 KG çiğ köfte, sandalye, masa ve birçok araç gereç vermektedir.

Az bir para ile yatırım yapacak olan kişilerin özellikle seçmesinde yarar olan Adıyaman Çiğköftecisi, kısa zaman içerisinde bayilik sayısını çok ciddi rakamlara kadar çıkartmıştır. Eğer uzun soluklu bir iş yapmak ve güzel paralar kazanmak isterseniz, Adıyaman Çiğ Köfte firmasını tercih edebilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.