Bayilik Veren Firmalar 2015

Bayilik veren firmalar 2015 yılı itibari ile de değmedi. Bildiğimiz tüm büyük firmalar aynı şekilde bayilik vermeye devam ediyorlar.

Bayilik Veren Firmalar 2015

Bayilik veren firmalar 2015 yılı itibari ile de değişmedi. Bildiğimiz tüm büyük firmalar aynı şekilde bayilik vermeye devam ediyorlar. Eğer sizlerde bayilik almak gibi bir düşüncenin içerisine girdiyseniz bu firmaları inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Karar verme aşamasında zaten sizlere de bu firmalar yardım edeceklerdir. Üstelik herkesin bu bayilikleri alması da mümkün olmayacaktır. Bayilik verecek olan firmalar bayilik verecekleri kişileri mutlaka inceler ve bu işin üstesinden gelip gelemeyeceklerini araştırırlar. Bu sebepten dolayı da bayilik verecek olan firmaları dikkatli incelemeli ve ona göre karar vermeliyiz.

Hangi firmalara başvuruda bulunabilirsiniz?

Bayilik sisteminde hangi firma sizin için daha karlı olur?

Hangi firmanın çalışma şartları daha iyidir?

Tüm bu soruların cevaplarını hep birlikte bulacağız. İsterseniz daha fazla beklemeden hemen bayilik veren firmalar 2015 yılında hangileri olacak hep beraber bakalım.

McDonald’s Bayilik ve Fiyatı 2015

Dünyanın en büyük şirketlerinden birisi olan McDonald’s bayilik vermeye 2015 yılında da devam etmektedir. Potansiyel gördüğü her yere giren ve bayilik veren bu firmanın bedeli de şartları da oldukça ağırdır diyebiliriz. Bu nedenle almadan önce çok iyi araştırılmalı ve düşünülmelidir.

Bayilik fiyatı: 400.000 USD + KDV

Simit Sarayı Bayilik ve Fiyatı 2015

Son 2 sene içerisinde büyük bir ivme kazanan Simit Sarayı gerçek anlamda büyüyen ve tüm dünyaya yayılan şirket haline gelmiştir. Küçük şehirlere bile girmekte olan bu firmamız ise yerli sermaye ile kurulmuş büyük firmalar arasında yer almaktadır.

Bayilik fiyatı: 200.000 TL + İşletme Sermayesi

Mado Bayilik ve Fiyatı 2015

300 yılı aşan deneyimi ile insanlara dondurmanın en lezzetli şeklini ikram eden Mado, ülkemizin birçok yerinde açılmakta ve birçok yerden sürekli teklif almaktadır.

Bayilik fiyatı: 150.000 – 400.000 $

Komagene Bayilik ve Fiyatı 2015

Komagene, son zamanların en çok araştırılan ve bayiliği alınan çiğköfte firmasıdır.

Bayilik fiyatı: 30.000 TL

Schlotzsky’s Bayilik ve Fiyatı 2015

ABD merkezli olan ve çok ünlü bir marka olan Schlotzsky’s fiyatları ile de elit bir kesime hitap etmektedir. Küçük bir hamburgeri bile 15 TL den satmakta olan bu firma sayesinde yatırımınızı kısa bir süre içerisinde çıkartabilir ve üzerine daha fazla para katabilirsiniz.

Bayilik fiyatı: 250.000 $

Köfteci Ramiz Bayilik ve Fiyatı 2015

Özellikle alışveriş merkezlerine girmeyi seven ve geniş bir kitleye hitap eden Köfteci Ramiz’i Türkiye’nin birçok alışveriş merkezinde görebilirsiniz.

Bayilik fiyatı: 250.000 – 500.000 TL

Etiler Marmaris Bayilik ve Fiyatı 2015

Günün 24 saati hizmet vermesi ile bilinen Etiler Marmaris zinciri, özellikle büyük şehirlerde her mahallede bulunan büyük bir zincirdir. İçerisinde yiyecek ve içecek adına birçok ürün barındıran bu firmaya uygun bir ücret ödeyerek bayilik satın alabilirsiniz.

Bayilik fiyatı: 80.000 $

Tatlıses Çiğköfte Bayilik ve Fiyatı 2015

Son zamanların en moda fast food yiyeceği olan çiğköfte sayesinde sadece yiyenler değil aynı zamanda üreticilerde bayram etti diyebiliriz. Kurulmuş olan birçok çiğköfte zinciri sayesinde herkes para kazanmaktadır. Eğer sizlerde bu sektöre girmek isterseniz bir marka haline gelmiş olan Tatlıses Çiğköfte’yi uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Bayilik fiyatı: 15.000 – 25.000 TL

O Pilavcı Bayilik ve Fiyatı 2015

2011 yılında kurulmuş olan ve Türkiye’deki sokak kültürünü bayilik sistemine dönüştürmüş olan O Pilavcı sayesinde artık sizlerde resmi olarak pilav satabileceksiniz. İster restoran, ister avm, ister stant, isterseniz de arabada pilav satabilir ve para kazanabilirsiniz. Fakat bu iş için çok fazla değmeyecek olan belirli bir parayı gözden çıkartmalısınız.

Bayilik fiyatı: 50.000 TL

Sbarro Bayilik ve Fiyatı 2015

ABD merkezli olan ve ülkemizde çok fazla ünlü olmayan Sbarro Pizza bu alandaki en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Diğer bilindik birçok pizza firmasından da daha çok para isteyen bu firmamızın ürünleri hakkındaki güzel yorumları ise araştırarak görebilirsiniz.

Bayilik fiyatı: 400.000 $

Delta Bisiklet Bayilik ve Fiyatı 2015

Bisiklet satışları ile Türkiye’nin en büyük 4 ilinde hizmet vermekte olan bu firmamız, düşük bir maliyet yatırımı ile kendi şehrinizde bisiklet satışlarına hem de uygun fiyatlı olarak başlayabilirsiniz.

Bayilik fiyatı: 100.000 €

İstikbal Bayilik ve Fiyatı 2015

2 sene önce yatırımlarını artıran ve büyük bir ivme kazanarak kendini daha da markalaştıran İstikbal firması bayilik konusunda sıcak bakmaktadır. Hemen hemen her şehre bayilik vermek isteyen İstikbal yatırım olarak da büyük meblağlar istemektedir.

Bayilik fiyatı: 510.000 TL

Çilek Mobilya Bayilik ve Fiyatı 2015

Çilek Mobilya ülkemizde uzun senelerden bu yana hizmet vermekte olan ve özellikle de çocuk oda takımları gibi konularda kendini ispatlamış ve ürünleri ile de nam salmış bir firmadır. En küçükten en büyüğüne kadar birçok ilde bulunan Çilek Mobilya hala daha bayilik vermeye devam etmektedir.

Bayilik fiyatı: 150.000 – 300.000 TL

Ekomini Market Bayilik ve Fiyatı 2015

Market sektörüne hızlı giren ve en ücra köşelerde bile şubesi bulunan Ekomini Market aslında bir bakkalı andırmaktadır. Küçük market görüntüsü ile insanları kendine çekiyor ve uygun fiyat avantajları ile de özellikle çevre apartman ve yaşam alanlarındaki insanları kendisine çekiyor. Almak isteyenler uygun bir ücret karşılığında bayiliğini alabilirler.

Bayilik fiyatı: 25.000 TL

Aras Kargo Bayilik ve Fiyatı 2015

Türkiye’nin öncü kargo şirketleri arasında yer alan Aras Kargo, büyük filosu ve geniş teknoloji hizmetleri ile birçok il ve ilçe de hizmet vermektedir. Sadece il ve ilçelerde değil buralardaki semtlere ve mahallelere bile giren Aras Kargo bayilik vermeye devam etmektedir.

Bayilik fiyatı: 50.000 TL

Bayilik için verilen fiyatlar ortalama fiyat olup, firmalar isterlerse daha fazla ya da daha az ücret talep edebilirler. Güncel fiyatlar ve net rakamlar için lütfen firmaların kendi internet sitelerini ya da danışma hatlarını kullanınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir