BAYİLİK ALMAK İÇİN 10 NEDEN

Bayilik sistemi artık sadece Türkiye’de değil tüm dünyada çok ciddi şekilde yayılmaya başlandı.

BAYİLİK ALMAK İÇİN 10 NEDEN

Bayilik sistemi artık sadece Türkiye’de değil tüm dünyada çok ciddi şekilde yayılmaya başlandı. Birçok kişi iş açarken sektöründe bayilik sistemi olup olmadığına bakıyor. Eğer bayilik sistemi var ise ilk olarak bayilik sistemini inceliyor ve önceliğini ona veriyor. Tabii ki bayilik sisteminin birçok avantajının olması ilk sıralarda tercih sebebi haline geliyor ancak; kimileri ise bayilik sistemlerinin karlı olmadığını düşünüyor.

Bugün ki makalemizde ise bayilik almak için 10 neden yazacağız. Bu nedenleri gördükten sonra işinizde bayilik seçmenizin ne kadar yararlı ve önemli olduğunu da rahatlıkla görebileceksiniz.

1) TAZE ÜRÜN STOĞU

Birçok bayilik veren firma ürünleri kendisinden alacağınızı söyler. Siz dışarıdan bir pet su bile alamaz ve tüm ürünlerinizi firmadan doğrudan alırsınız. Böylece aldığınız tüm ürünler firma garantisinde kalır. Bozulan ya da fazla kalan ürününüz olursa iade edebilir ve paranızı çöpe atmazsınız.

2) GENİŞ REKLAM AĞI

Bayilik sistemi veren firmaların büyük bir çoğunluğu vermiş oldukları bayiliklerin içerisinde reklam parası almaktadır. Kimileri bu rakamı aylık ciro üzerinden %3 alırken kimileri ise %6 oranında almaktadır. Bu sayede herkesten azar azar alınan paralar ile ulusal kanallarda ya da internet üzerinde çok ciddi reklamlar verilmektedir.

3) ANAHTAR TESLİM İŞLETME

Firmaya verilen bayilik ücretinde siz kesinlikle bir şey ile ilgilenmezsiniz. Sizin adınıza her şey halledilir ve size iş yeri teslim edilir. Sizler sadece anahtarınız ile iş yerinize girer ve satış işlemlerinize başlarsınız. Böylece iş açma sürecinde yorulmaz ve tüm enerjinizi satışa saklarsınız.

4) RAKİPSİZ OLMAK

Birçok bayilik veren firma aynı muhitte iki adet aynı marka dükkanı bulundurmaz. Bu sebepten dolayı da açtığınız işinizde kesinlikle rakibiniz olmaz. Satış yaptığınız ürününüzü rahatça satabilir ve kolayca para kazanabilirsiniz.

5) SÜREKLİ DESTEK

Sizlere sadece satış yapmaz aynı zaman da full zamanlı olarak destek verirler. Verilen destekte karınızı nasıl artıracağınız, işletmenizi nasıl daha iyi bir hale getireceğiniz ve imajınızı nasıl daha yüksek seviyelere çıkartacağınız gibi bilgiler verilmektedir. Bu da sonuç olarak sizin cebinize girecek olan parayı doğrudan etkilemektedir.

6) DAHA YÜKSEK BAŞARI ŞANSI

Tek başına açılan işletmelerde başarı şansı kimi zaman daha düşük oluyor. Bu durum şans değil tamamen profesyonel düşünmemekten kaynaklanmaktadır. Bu sebepten dolayı da profesyonel düşünen ve profesyonel adımlar atan bir firma ile çalışmak daha yüksek başarı şansını elde edecektir.

7) KURUMSAL KİMLİK

Bayilik sistemlerinde bir çalışma sistemi ve şekli olduğu için kurumsal kimlik daha ön planda olacaktır. Bu sebepten dolayı da işin batmaması ve daha iyiye gitmesi daha kolay olacaktır. Eğer sizlerde bayilik sistemi alacaksanız ilk olarak kurumsal bir kimliğe sahip olacağınız için tercih etmelisiniz.

8) KAMPANYA

Bayilik sistemlerinde çok ciddi derecede indirimler ve kampanyalar bulunuyor. Bu sebepten dolayı da ilk olarak tercih sebebi haline gelebiliyor. Eğer kısa zaman içerisinde para kazanmak istiyorsanız, bayilik sisteminin sizlere verdiği yetkiler ile kampanyalar yapabilir ve bir anda kısa vadede kasanızı doldurabilirsiniz.

9) PRESTİJ

Bayilik sistemine geçmiş olmak sadece sizin cebinize para girmesini sağlamaz aynı zamanda da size itibar kazandırır. Büyük firmalardan bayilik alabilmek kolay olmadığı gibi aynı zamanda buralarda bulunmakta kolay bir iş değildir. Bu nedenle de çevreniz size farklı bir göz ile bakacaktır.

10) FİNANSAL KOLAYLIK

Birçok kişi iş yeri açarken bankalara borçlanmakta ve kredi çekmektedir. Bayilik sisteminde ise bankaya borçlanmaz, sadece firmaya borçlanırsınız. Firmaya borçlanmış olmanızda ne faizi getirir ne de sizler ekstradan yük ve maliyet…

Bayilik Verenler 2015

BAYİLİK VEREN FİRMALAR 2015

BAYİLİK VEREN FİRMALAR 2015

Bayilik sistemi özellikle son 10 yıldan bu yana çok tutmuş olmalı ki birçok kişi bayilik almak için büyük çabalar sarf etmektedir. Bugün 100 bin TL üzerinde parası olan birçok yatırımcı parasını nereye yatıracağı konusunda net bir bilgiye sahip olmadığı gerekçesi ile parasını bu bayilik sistemlerine yatırmaktadır. Bu sebepten dolayı da bayilik veren firmaların sayısı da haliyle artmaktadır. Özellikle 2015 yılında birçok firmanın bayilik verdiğini ve bu bayilik veren firmalarında kaliteli firmalar olduğunu söyleyebiliriz.

Bayilik veren tüm firmalar verdikleri bayiliğin arkasında durmakta ve kaliteli bir hizmet sunmaktadırlar. Bu sebepten dolayı öncelikli olarak bayilik almak isteyen kişilerin paralarını iyi bir yatırım aracına yatıracaklarını söyleyebiliriz. İlk olarak ise bu yatırım araçlarının neler olduğuna ve bu yatırım araçlarının nasıl bir kazanç sağladığına bakalım.

GIDA ÜZERİNE BAYİLİK VEREN FİRMALAR 2015

Gıda üzerine bayilik veren firmalar genellikle yurtdışı kaynaklı olan firmalar olarak gözümüze çarpmaktadır. Bu sebepten dolayı yatırım yapacak olan kişilerin bu firmaları tercih etmesi yararlı olabilir.

Yerel firmalarda bulunan birçok bayilik sistemi çok kazandırmadığı gibi maalesef insanlar tarafından da çok fazla talep görmemektedir. Bu sebepten dolayı birçok kişi öncelikli olarak yabancı firmaları tercih etmektedir.

– MC DONALD’S

– BURGER KING

– ARBY’S

– POPEYES

– DOMINO’S PIZZA

– KAHVE DÜNYASI

– ZEYNEL ÇİLLİ

– SUBWAY

– SAMPİ

– TADIM PİZZA

– SULTAN AHMET KÖFTECİSİ

– ABA PİKNİK

– ŞAMPİYON KOKOREÇ

Gıda üzerine bayilik veren firmalar bu şekilde olup, bunların haricinde de elbette birçok firma bulunmaktadır ancak; en çok tercih edilen firmalar bunlar diyebiliriz. Sadece yatırımcıların değil insanlarında ilk olarak yemek için gittikleri yerler de buralardır.

Bildiğiniz gibi ülkemizdeki genç nüfusun artıyor olması para harcanma olasılığını ve para harcanma alanlarını da artırmaktadır. Bir ülke de genç nüfusun artması ilk olarak ekonomiyi etkilediği gibi bu hem olumsuz ama aynı zamanda olumlu sonuçlarda verebiliyor. Bu sebepten dolayı cafe işletmeciliği ve eğlence üzerine birçok firma bulunmaktadır. Bunlarla ilgili de sizlere bir liste verebiliriz. Vereceğimiz liste sayesinde güzel bir bayilik alabilir ve iyi paralar kazanabilirsiniz.

– MADO

– TATLICI TOMBAK

– LAVAZZA

– KARA FIRIN

– ZEYNEL MUHALLEBİCİSİ

– OKLAVA

– TU TA

En çok bayilik veren firmalar bunlar olup bunların haricinde olan firmalar çok fazlaca tercih edilmemektedir. Tavsiye olarak da Mado ve Kara Fırın gibi isim yapmış olan firmaların tercih edilmesidir. Belki çok ciddi paralar harcamanız gerekebilir ancak; paranızı kısa bir sürede çıkartabilirsiniz.

2015 yılında bayilik veren firmalar bu şekilde olup farklı sektörler üzerinde elbette bayilik verenler bulunmaktadır. 2015 yılında en çok kar bırakan ve en çok para kazandıran bayilikler bunlar olmaktadır. Bunların tercihi sizleri hem maddi hem de manevi olarak çok daha ileriye götürecektir.

HAZIR GİYİM BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR

Hazır giyim üzerine birçok firma bayilik vermesinin yanında hangisi daha çok kazandırıyor ise onun tercih edilmesi son derece önemli diyebiliriz.

HAZIR GİYİM BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR

Hazır giyim üzerine birçok firma bayilik vermesinin yanında hangisi daha çok kazandırıyor ise onun tercih edilmesi son derece önemli diyebiliriz. Birçok yatırımcı yatırımlarında maliyet ve kar oranlarına bakarken, hazır giyim firmaları ise en çok kaliteye önem vermektedirler.

HAZIR GİYİM BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR HANGİLERİDİR?

– KOTON,

– DEFACTO,

– U.S POLO ASSN.

– DOCKERS,

– G.A.P

– NIKE,

– ADIDAS.

Hazır giyim üzerine bayilik vermekte olan bu firmalar özellikle iyi kar payı bıraktıkları için tercih edilmektedir. Sizlerde bu firmalar ile çalışmak istiyorsanız, aşağı vermiş olduğumuz şartları inceleyebilirsiniz. İçlerinde en çok tercih edilen firmalar ise şu şekildedir.

DEFACTO

Defacto en çok tercih edilen bir firma olmasının yanında sattığı ürünlerle de güzel kar marjı bırakmaktadır. Sürekli kampanyalar yapmakta olan Defacto firması da, müşterilerine uygun fiyattan ürünler sattığı için çok tercih ediliyor. Bunu bilen yatırımcılar da bu firmadan bayilik almak için çok çaba sarf ediyorlar diyebiliriz.

U.S POLO ASSN.

Bu markamız ise yüksek fiyattan ürün satmasının yanında kaliteli ürünler vermesi ile bilindiği için belirli kesimlerdeki insanlara hitap etmektedir. Bayilik konusunda katı kuralları olan olan U.S POLO ASSN. firması yüksek oranlarda para istemese de iç dizayn için çok ciddi paralar harcatmaktadır. Bu sebepten dolayı buradan bayilik alacak olan kişilerin yüksek oranlarda maliyetlere katlanması gerekecektir.

KOTON

Koton firması yine en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. En büyük nedeni ise Koton firmasının birçok ürünü bünyesinde barındırması ve çok çeşitle çalışıyor olması. Gömlekten ayakkabıya, bikiniden saate kadar birçok ürünün satışını yapan Koton firması da en çok tercih edilen ve bayiliği alınan firmalardan birisidir.

Hazır giyim üzerine bayilik veren firmalar genellikle iyi karlar bırakıyor olsalarda, masraflı olduğu için birçok kişi bu sektörden uzak durmaktadır. İç dizayn için harcanan paralardan tutup, daha birçok masrafa kadar riskli bir yatırım olması sebebi ile hazır giyim bayiliği veren firmalar genellikle bu masrafları kısmaya çalışıyorlar. Fakat her ne kadar kıssalar da yine de çok ciddi oranlarda bir indirim yapılmıyor.

Aslı Börek Bayilik

Aslı Börek Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Aslı Börek Bayilik

Aslı Börek Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Aslı Börek Türkiye’de kurulmuş ve birçok kişinin de uğrak noktası haline gelmiş olan firmalar arasında yer almaktadır. Bugün ciddi bir yatırım isteyen Aslı Börek, İstanbul, Ankara, Bursa, İzmit, Antalya, Balıkesir, Eskişehir, Konya, Muğla, Mersin, Samsun, Denizli, Kayseri ve İzmir illerinde hizmet vermektedir. Toplamda 111 şubesi bulunan Aslı Börek tatlı ve cafe işletmeciliğini sil baştan anlatan bir sistem ve uygun fiyatları ile insanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Aslı Börek bayilik fiyatı olarak 30.000 $ belirlemiş olup, bu bedel sonrasında bazı masraflarında yapılacağını vurgulamaktadır. Sıradan bir cafe olmadığını göstermek içinde masraflardan kaçınmayan bir yatırımcı aramaktadır.

Toplam maliyet: 250.000 – 300.000 TL

Mobilya Bayiliği Veren Firmalar

Mobilya, Ev Tekstili, Dekorasyon Bayiliği Veren Firmalar

Mobilya Bayiliği Veren Firmalar

Ülkemizde etkinliği fazla olan mobilya firmaları ciddi oranlarda satış yapmaktadırlar. Reklamlardan anlaşılacağı üzere birçok mobilya firması, kaliteli ürünleri ile neredeyse her ile girmiş durumdadır. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük illerde yer alan mobilya firmaları küçük illere de bayilikler vermekte ve isimlerinin buralarda da ilerlemesini sağlıyorlar. Hava parası olarak çok para istemeyen Mobilya firmaları bayilik için büyük bir mağaza istiyorlar. İçini onların istedikleri ürünlerle doldurmalı ve daha sonrasında sattığınız ürün üzerinden kar payı almalısınız. Satış işlemlerini bu şekilde gerçekleştiren birçok firma, bayilik vermenin ötesinde ürünlerinin satılmasını istemektedir.

Mobilya bayiliği veren firmalar hakkında sizlere tek tek isimler vereceğiz ancak; burada da isimden çok aldığını ürünlerin kaliteli olması çok önemlidir. Sıradan bir mobilya firmasının bayiliğini almak belki sizlere ilk başlarda kazançlı gelebilir ancak; ilerleyen zamanlarda hele de küçük şehirlerde ciddi olarak müşteri kaybına neden olacaktır.

Mobilya bayiliği veren firmalar hakkında sizlere şöyle birkaç isim verecek olursak, karşımıza en çok bu firmalar çıkmaktadır.

KELEBEK MOBİLYA

Kelebek Mobilya’nın en ileri teknolojiye sahip bu üretim hatlarında yatak odaları, yemek odaları, genç ve bebek odaları, kütüphane, büfe, çalışma odası sistemleri, oturma grupları, hazır mutfak, banyo dolapları gibi hemen her ihtiyaca cevap veren mobilya formalarını kapsayan ve yine sürekli gelişen geniş bir ürün yelpazesi yer almaktadır. Alman/İtalyan teknolojisiyle masif, lake, baskı ve muhtelif kaplama teknikleri kullanılan Kelebek Mobilya’ da entegre band sistemi ile üretim yapılmakta ve sürekli gelişim içersinde gerekli tesisleri bünyesine ilave etmektedir.

Fiyat olarak net bir bilgi vermeyen Kelebel Mobilya, firma ile görüşülmesinin ardından daha net ve kesin bir fiyat bilgisi verecektir. Alacağınız ürünlere ve mağazanın büyüklüğüne göre de fiyat değişiklik gösterebilir.

ÇİLEK MOBİLYA

Türkiye’nin her iline girmiş olan Çilek Mobilya birçok şart öne sürmektedir. Eğer bu şartları yerine getirmiyorsanız, başvuruda bulunmanız bile gereksiz kalacaktır. Çilek Mobilya çalışma şartları:

– Yaya trafiğinin yoğun ve alışveriş potansiyelinin yüksek olduğu lokasyon ve konumda,

– En az 250 m² büyüklüğünde bir mağaza,

– Ortalama 150.000 – 300.000 TL işletme sermayesi,

– Çilek Konsept Mağazası’nın iç ve dış heyecanı,

– Girişimci heyecanının yanı sıra perakende bilgisi ve iş deneyimi ,

– Yeterli bölge potansiyeli gibi şartların sağlanması gerekmektedir.

Bu şartlar altında bayilik veren Çilek Mobilya parası olmayan kişilerle ise asla çalışmamaktadır. Şartları ağır olan Çilek Mobilya ise, kısa vade de çok iyi para kazandırıyor diyebiliriz. Yatırdığınız parayı 1 – 2 sene içerisinde rahatlıkla çıkartabilirsiniz.

MONDİ MOBİLYA

18 yıldır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile mobilya sektöründe boy gösteren Mondi, sürekli yenilediği ürün gamında, fonksiyonelliği ve ergonomiyi ön planda tutarak Boydak Holding bünyesine katıldığı 2006 yılından bu yana kısa zamanda sektörde önemli bir yer edindi. Boydak çatısı altında 7 kat büyüme kaydeden Mondi, 55.000 m2 kapalı alan ve 100.000 m2 açık alanda yaklaşık 500 çalışanı ile mobilyadan ev tekstil ürünlerine, yataktan bazaya, yatak odasından bebek odasına kadar birçok farklı ürün grubunu 650 satış noktasında tüketicisi ile buluşturuyor.

Mondi Mobilya’da diğer tüm mobilya firmaları gibi sizlerden yatırım bekliyor olduğu gibi ortak gider adı altında birçok kesinti de yapmaktadır. Çalışma şartları biraz daha zor olan Mondi için başvurmak isteyenler, telefon ya da mail yolu ile bu firma ile görüşebilirler.

Mobilya bayiliği veren firmalar bu şekilde olup, daha birçok firmanın olduğunun altını çizebiliriz. Özellikle büyük firmalarında çokça bulunduğu bu bayilik sisteminde yatırımcının güçlü olması firmalar tarafından hoş karşılanırken, aynı zamanda da yatırımcı daha fazla kazanmaktadır.

Bayilik Veren Kozmetik Firmaları

Kozmetik Kategorisinde Bayilik Veren Firmalar

Bayilik Veren Kozmetik Firmaları

Özellikle bayanların en büyük ilgi odağı olan kozmetik sektörü çok iyi kazandırmaya devam ediyor. Büyük illerdeki düzgün ve ismi bilindik kozmetik firmaları sattıkları ürünler ile hanımların başını döndürüyor olsa da, bu bayilikleri alanların yüzünü ciddi şekilde güldürmektedir. Özellikle iyi bir markanın bayiliği alınmış ise yatırım çok kısa bir süre içerisinde kendini çıkartacaktır. Bu sebepten dolayı eğer isterseniz sizlere güzel markaları önerebiliriz.

Bayilik veren kozmetik firmaları arasında hangisinin en çok tercih edildiğine bakacak olursak, gözümüze ilk çarpan Watsons markası çıkacaktır. Bayilik verme konusunda ciddi elemeler yapan bu firma, bayilik verirken hem büyük yatırımlar beklemekte hem de açılacak olan şubenin bölgesini incelemektedir. Markanın itibarı söz konusu olduğu için eğer tutmama gibi bir durum olursa kapatamayacakları için iyi bir inceleme sonucunda mağaza için bayilik veriyorlar.

Ortalama 5 – 10 yıl arası sözleşme yapan firmalar, hava parası yanında içerisine harcanacak olan parayı da sizlerden temin edeceklerdir. Kozmetik sektörünün en çok para kazandıran sektörlerden birisinin olmasının en temel nedenine bakacak olursak, karşımıza bayanların çıkmasıdır. Bayanlar kozmetik ürünlerine hiç acıamdan para vermekte ve ciltleri ve kendi süslerini pek dikkate almaktadırlar. Bu sebepten dolayı da bu sektör üzerinde harcanan paralar çok ciddi olup bir ürüne 100 – 200 lira para verilebiliyor.

Yine aynı şekilde çok tutulan bir firma olan Flormar firması, bayilik verme konusunda hevesli olan firmalar arasında yer almaktadır. İtalya’nın Milano kentinde 1970 yılında kurulan Flormar, 1972’de tüm üretimini Türkiye’ye taşımıştı. Halen şirketin üretim tesisleri Gebze’de bulunuyor. Bu tesisler ayda 7 milyon parça üretim kapasitesine sahip. Flormar, halen 84 ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye’de 98, yurtdışında 149 olmak üzere 247 mağazası var. Bu mağazaların bir kısmı franchising sistemiyle açılmış.

Eğer ciddi bir yatırım yapabilirim derseniz Watsons gibi Flormar firmasına da yatırım yapabilir ve güzel bir kozmetik firması açabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken firmanın bayilik fiyatı ya da diğer kriterleri değil, sattıkları ürünün kaliteli olup olmadığıdır. Sizler ucuz bir marka ile bile anlaşsanız, sonucunda eğer ürünleriniz güzel değilse, ciddi bir müşteri kaybına uğrayacaksınızdır.

Bayilik veren kozmetik firmaları arasında ücretsiz olanlarda bulunmaktadır. Bunlarla çalışmak ne kadar doğru ne kadar yanlış buna biz karar veremeyiz. Bu bayilikleri almış olan kişilerle görüşebileceğiniz gibi aynı zamanda test ürünlerine de alıp denemesini yapabilirsiniz. Ücretsiz bayilik veren kozmet firmaları ise şu şekildedir.

– Palermo Kozmetik,

– Stnly Kozmetik Parfüm,

– Plenty Kozmetik,

– Kildan Soaps Kozmetik,

– Nurlife Kozmetik.

Bayilik veren kozmetik firmaları bu şekilde olup, daha birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların kalitesi ve güveni konusunda ciddi araştırmalar yapmalısınız. Her firmaya güven olmayacağı gibi ürünlerinin kalitesi de sizler için son derece önemlidir. Bu sebepten dolayı firmalar ile telefon ya da mail yolu ile görüşmenizi ve mümkünse örnek mağazalarına gitmenizi tavsiye edebiliriz.

Bayilik Veren Cafeler

Bayilik veren cafeler hangileri

Bayilik Veren Cafeler

Bayilik veren cafeler ülkemizde çok fazla olmamakla birlikte olanlarda güzel paralar kazandırmaktadır. Ülkemizin ekonomik yönden hızlı ilerlemesine katkı sağlayan bayilikler çok ciddi paralar kazandırmaktadır. Her gün yeni firmaların türemesi ve franchising sistemlerine geçilmesi yatırımcıları sevindirdiği kadar insanları da sevindirmektedir. Yeni cafelerin ya da restoranların açılması insanları genel anlamda mutlu ediyor olsa da aynı zamanda iş imkanları da sağlamaktadır. Bugün ki makalemizde bayilik veren makaleler hangileri onları anlatacağız.

Bayilik veren cafeler büyük firmalardan çok fazlaca oluşmamaktadır. Büyük cafeler bayilik vermekten çok kendileri gidip bir yerde yatırım yapmayı tercih ediyorlar. Bu sebepten dolayı çok büyük markaların bayiliğini almak gibi bir düşünceniz olmasa iyi olur.

Bayilik veren cafeler tıpkı diğer restoranlar ve mağazalar gibi bir isim parası yani hava parası istemektedirler. Bu hava parasının yanında aynı zamanda bir de içeriğe yapacağınız masraflar olacaktır. Bu masrafların yapılması zorunlu olduğu için bu masraflardan kaçmak gibi bir şansınız olmayacaktır. Bayilik veren cafelerin en büyük özelliği ise malzemeleri onlardan alacak olmanızdır. Kesinlikle dışarıdan bir şey almayacak ve bütün malzemelerinizi oradan temin etmek zorundasınız.

Bayilik veren cafeler hangileri isterseniz beraber bakalım.

– Cafe Point Bayilik,

– Hatır Kahvesi Bayilik,

– Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik,

– Waffle Dünyası Bayilik,

– Kahve Sokağı Bayilik,

– Sokak Kahvecisi Bayilik,

– Tarihi Sarıyer Börek Bayilik.

Yukarıda vermiş olduğumuz cafelerin hepsi ücretsiz bayilik vermektedir. Sizlerden herhangi bir para talep etmedikleri gibi sizlere de tüm alış zaman zarfı içerisinde birçok konuda yardımcı oluyorlar. Bu firmalar ile çalışmak isteyenler, isteler ise firmaların telefonları ya da mail yolu ile iletişime geçebilir ve bayilik almak istediklerini iletebilirler.

Bayilik veren cafeler ücretsiz olarak da verilirken bir diğer yandan da para ile bayilik veren firmalar bulunmaktadır. O firmalara da öncelikli bir hava parası vereceğiniz gibi daha sonrasında m2 başına belli bir harcama yapmanız gerekecektir. İsterseniz birde bu firmaların hangi firma olduklarına bakalım.

MADO BAYİLİK

Mado kaliteli ve pahalı cafe işletmeleri arasında yer alan ve her geçen büyümeye devam eden bir firmadır. Özellikle birçok kişinin günlük olarak ziyaret ettiği ve elit kesimin takılmaktan hoşlandığı Mado, bayilik için ortalama 250.000 $ gibi bir para istemektedir. Böyle büyük bir parayı verebilecek olan birisi iseniz, vereceğiniz para haricinde içeriye de biraz para harcamanız gerekecektir. Özellikle iç kısımların yapılması için m2 başına 1.000 $ alan Mado, ilerleyen zamanlarda sizlere daha çok para kazandıracaktır. Yatırdığınız parayı kısa sürede çıkartma garantisi veren Mado, sizler için karlı bir yatırım aracı olacaktır.

Mado gibi Kahve Deposu ve Garip Usta gibi birçok marka da aynı şekilde uygun fiyatlardan bayilik vermektedir. Kahve Deposu, ortalama 20,000 TL, Garip Usta ise ortalama 25,000 TL gibi bir paraya bayilik vermektedir. Üstelik bazıları açılışa özel bazı malzemeleri sizlere hediye olarak gönderecektir.

Bayilik veren cafeler bu şekilde olup, daha birçok cafe işletmecisi bulunmaktadır.

Bayilik veren su firmaları

Bayilik veren su firmaları hangileri

Bayilik veren su firmaları

Özellikle 2001 yılından sonra ülkemizde çok ciddi şekilde yaygınlaşan ve şuanda neredeyse her eve girmiş olan hazır su, sadece evlerde değil, ofisler, okullar, resmi kurumlar ve hastaneler gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı hazır su tüketimi hızla artmakta ve devam etmektedir. Eğer sizlerde hazır su satıcılığı yapmak isterseniz, bir bayilik alabilir ve aldığınız bayilik ile çok para kazanabilirsiniz.

Sadece su bayiliği ile bile çok para kazanan birçok kişiyi sizlere örnek gösterebiliriz. Çünkü artık su sektörü her alana girdiği için ciddi bir şekilde rekabet yapılmaktadır. Firmalarında fazla olması aslında bu sektörü kötü olarak etkilese de, tüketiciyi mutlu etmektedir. Hem maddi hem de manevi anlamda mutlu olan müşteriler, uygun fiyat ve güler yüz ile hizmet aldıkları için de ayrıca mutlu oluyorlar.

Bayilik veren su firmaları hangileri diye bakacak olursak karşımıza birçok firma çıkacaktır. Aslında sizlerde içlerinden bazılarını biliyor olabilirsiniz. Bazıları gerçekten isim yapmış ve yaygınlaşmış firmalar arasında yer almaktadır.

Bayilik veren su firmalarını sıralayacak olursak karşımıza şunlar çıkacaktır.

Nestle Su Bayilik

Nestle firması su bayiliği veren firmalar arasında yer almaktadır. Kaliteli suyu ve bilindik kaliteli hizmeti ile senelerdir hizmet veren Nestle bayilik vermek isteyen firmalar arasındadır. Binlerce bayisi bulunan firma, birçok su çeşidi ile karşımıza gelmektedir. Her biri için farklı kar marjları belirleyen Nestle, iyi bir çalışma ile güzel kar bırakmaktadır.

Elmacık Su Bayilik

Sakarya ilimizden gelmekte olan Elmacık Su, 1.060 rakım seviyelerinden çıkan ve insanlara içtiği zaman keyif veren bir tat ile karşımıza gelmektedir. Bugün birçok kişi tarafından henüz bilinmeyen Elmacık su, sadece kaliteli ve elit kesim tarafından bilinmektedir. Suyunu diğerlerinden biraz daha pahalıya satan Elmacık su, gerçek anlamda kaliteyi sunmaktadır. Bayilik almak isteyenlere sıcak bakan firma, uygun fiyatlarla yatırımcılarını beklemektedir.

Hayat Su Bayilik

Senelerden bu yana hizmet veren Hayat Su, kaliteli hizmet anlayışını asla değiştirmemiş olan su firmaları arasında yer almaktadır. Bugün yüzlerce bayisi ile tüm Türkiye çapında geniş hizmet sunan Hayat su, bayilik almak isteyenlere de yardımcı olmaktadır. Eğer sizlerde hayat su ailesine katılmak isterseniz bir bayilik alabilir ve hemen satışlarınıza başlayabilirsiniz.

Erikli Su Bayilik

Erikli senelerin firması olan ve su sektörünün lider markaları olma yolunda ilerleyen bir firmadır. Özellikle 2010 yılından itibaren ciddi şekilde gelirlerini artıran ve her yere girmiş olan Erikli su, Uludağ’ın derinliklerinden getirdiği su ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Özellikle içimi zevkli olan Erikli, en çok satan su markası olma yolunda da ilerlemektedir. Bayilik vermeye devam eden Erikli, yatırımcısından 50 – 100 bin TL arasında bir yatırım beklemektedir.

Bayilik veren su firmaları bu şekilde olup her biri de birbirinden kaliteli firmalardır. Birçoğu Türkiye’de en yaygın şekilde hizmet verirken daha ismini vermediğimiz birçok firma, küçük bölgelerde yerel markalar olarak daha fazla hizmet sunmaktadır. Eğer sizlerde bu bayiliklerden almak isterseniz, adını verdiğimiz firmalar ile iletişime geçebilir ve bayilik almak istediğinizi belirterek gereli şartları konuşabilisiniz.

Bayilik veren marketler

Bayilik veren marketler hangileri?

Bayilik veren marketler

Tüketici bir topluma sahip olan Türkiye’de birçok zincir market bayilik vermeye devam etmektedir. Verilen bayiliklerin birçoğu popüler marketlerin bayilikleri olup, zaten bu marketleri artık neredeyse her sokak arasında rahatlıkla görebiliyoruz. Bu sebepten dolayı popüler market markalarını getirmek ve diğerleri ile rekabet eder konumuna girmek son derece önemlidir. Eğer sizlerde iyi bir market için bayilik almak isterseniz makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bayilik veren marketler küçük büyük il diye bakmıyor genellikle her yere bayilik veriyor. Üstelik iç tasarımından birçok işine kadar her şeyini kendileri halledip, sizlerden ödemesini zamanla alıyorlar. Bu sebepten dolayı ödemelerinden de zorlanmayacağınız birçok marka bulunmaktadır. Elbette Migros ya da CarrefourSA gibi markalar bayilik vermedikleri için bu tarz büyük marketlerin bayiliklerini alamazsınız ancak; aşağıda yazacağımız birçok markayı getirebilir ve bayiliğini alabilirsiniz.

EKOMİNİ MARKET BAYİLİĞİ

Ekomini 70 ilde 508 bayiye ulaşmış bir market bayilik sistemidir. Ekomini yurt çapında yaygınlaştırılması hedeflenen marketler zinciridir. Ekomini mağazaları, franchise yapısı ile son derece avantajlı bir iş ve yatırım fırsatı sunmaktadır. Ekomini yurt çapında yaygınlaştırılması hedeflenen marketler zinciridir. Ekomini mağazaları, bayilik yapısı ile son derece avantajlı bir iş ve yatırım fırsatı sunmaktadır. Mağazanın tüm işletmesinden sorumlu olarak kendi işinizin patronu olacaksınız.

Ekomini konseptine uygun ve 30 – 100 m2 büyüklükte dekorasyonu yapılmış anahtar teslim mağazanın işletmecisi olacaksınız. Yapacağınız yatırım sadece mağazada satılacak ürünler ile sınırlı olacaktır. Merkezi satın alma anlaşmaları ile daha uygun koşullarda tedarik imkânına ve bunun yaratacağı rekabetçi yapınızla kazancınızı artırma fırsatlarına sahip olacaksınız. Karşılıklı mutabakatın oluşmasında iş birliği sağlanacaktır.

Ekomini Bayilik Şartları:

– Girişimci bir ruha sahipseniz,

– Ticarete ve perakende mağazacılığa yatkınsanız,

– Mağazayı haftanın 7 günü geç saatlere kadar işletebilirim diyorsanız,

– Temel bilgisayar kullanma becerileriniz varsa.

A-101 MARKET BAYİLİĞİ

A-101 büyük bir kuruluş olup en küçük ilçelerde bile 6 – 7 tane şube açarak marketçiliği her yere yaymak istemektedir. Fakat A-101 hiç kimseye bayilik vermiyor. Tüm marketlerini kendisi açtığı gibi işletmesini de kendisi halletmektedir. Bu sebepten dolayı bu büyük şirkette yer almanız maalesef mümkün olmayacaktır.

ŞOK MARKET BAYİLİĞİ

Şok markette reklamlarda çok çıkan ve büyük bir şirket olma yolunda ilerleyen marketler arasında yer almaktadır. Birçok kişinin günlük olarak alışveriş yapmakta olduğu market, hızla büyüyerek bünyesine yeni bayililer katmaktadır. Eğer alınacaksa iyi bir bayilik olacak olan Şok Marketler zinciri, kısa zaman içerisinde kar ettirecektir. Yatırımlarını her zaman güldüren Şok Market, reklamlarının çok olması sebebi ile birçok kimse tarafından bilinmekte ve takip edilmektedir. Günlük olarak çok ucuz ürünler satan ŞOK, birçok kimseye de iş istihdamı sağlamaktadır.

Bayilik veren marketler daha birçok olup, Türkiye’nin en büyük marketlerini ise şöyle sıralayabiliriz.

– Migros,

– Kiler,

– Kipa,

– Carrefour,

– Tansaş,

– Real,

– BİM,

– A-101,

– ŞOK

Bu markalar arasında ise bayilik verenlerin sayısı oldukça azdır. Birçoğu yatırımlarını kendi gerçekleştirdiği için bayilik sistemi maalesef bulunmamaktadır.

Schlotzsky’s Bayilik

Schlotzsky’s Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Schlotzsky’s Bayilik

Schlotzsky’s Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Merkezi ABD olan ve büyük firma olan Schlotzsky’s sattığı ürünler ile de birçok kişinin damağını şenlendirmektedir. Her ne kadar sattığı ürünlerin fiyatları yüksek olsa da elit bir kesime hitap ettiği için birçok kişinin de elbette uğrak noktası haline gelmektedir. 20 yıl sözleşme yapan Schlotzsky’s bayilik fiyatı ise 30.000 $ olarak belirlemiştir. Önceliğini büyük şehirlere vermekte olan firma küçük şehirler içinde değerlendirme yapmakta ancak; potansiyel görmediği herhangi bir yere yatırım yapmaktan da çekinmektedir.

Toplam maliyet: 180.000 – 300.000 $

Bayilik Veren Giyim Firmaları

İlk olarak isterseniz bayilik veren giyim firmaları hangileri ve hangileri en popüler onlara bakalım.

Bayilik Veren Giyim Firmaları

Ülkemizdeki birçok büyük giyim firması bugün bayilik vermektedir. Bunlar arasında büyük ünlü markalar olduğu gibi sıradan giyim markaları da bulunmaktadır. Bu sıradan giyim markaları arasında bayilik alabileceğiniz birçok marka da aynı zamanda bulunmaktadır. Eğer istenirse her giyim markasının bayiliği alınabilir ancak; maliyeti fazla olacağından birçok kimse de daha uygun fiyatlı bayilikleri tercih etmektedir. Bayilik veren giyim firmaları arasında en çok hangisinin tercih edildiğini ve hangisinin daha karlı olduğunu isterseniz bugün hep beraber öğreneceğiz. Makalemizde bayilik veren giyim firmaları hangileri ve hangi şartları istiyorlar hepsini anlatacağız.

İlk olarak isterseniz bayilik veren giyim firmaları hangileri ve hangileri en popüler onlara bakalım.

COLIN’S

Şuanda en çok bayilik veren firmalar arasında yer alan Colin’s reklam yüzünün geniş olması ve bütçesinin de fazla olması sebebi ile Türkiye’de ciddi şekilde kendini duyurmaktadır. Bu sebepten dolayı birçok kimse Colin’s firması il çalışmak istemektedir. Colin’s bayilik ücreti hakkında net bilgiler vermeyen Colin’s için firma yetkilileri ile direkt olarak görüşmeniz gerekmektedir. Ayrıca Colin’s bayiliğin istendiği bölge ya da ilde eğer potansiyel görmez ise oraya bayilik vermeme hakkını da saklı tutar.

DEFACTO

Son zamanların en çok tutulan markaları arasında yer alan DeFacto, neredeyse her ile bir bayilik vermekte ve şube sayısını ciddi şekilde artırmaktadır. Büyük illerin hemen hemen her ilçesinde bulunan DeFacto, uygun fiyatlardan da ürünlerini sattığı için çok sıkça tercih edilmektedir. DeFacto bayilik fiyatı hakkında net bir bilgimiz olmadığı için firma yetkilileri ile arayıp görüşülmesi gerekmektedir.

KOTON

Koton mağazaları kaliteli ürünler ürettiği gibi aynı zamanda uygun fiyat politikası ile de çok sıkça gündeme gelmektedir. Bay bayan birçok kişinin tercihi haline gelmiş olan Koton firması tüm illerde açmış olduğu bayileri ile güzel satışlar yapmaktadır. Diğer firmalara göre biraz daha pahalı bayilik fiyatı bulunan Koton kaliteli olduğu için yatırımınızı kısa sürede sizlere geri kazandıracaktır. Cadde üzeri ve AVM gibi birçok yerde bulunan koton mağazaları sizlere çok ciddi paralar kazandırabilir.

Bayilik veren giyim firmaları bu şekilde olup elbette daha birçok firma bulunmaktadır. Fakat en kaliteli olanlar ve orta fiyatlı olanlar bu yukarıda vermiş olduğumuz firmalardır. Bunlar ile ister telefon isterseniz de mail yolu ile görüşebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Özellikle bu 3 firmanın çok sıkça tercih edildiğini ve gençler tarafından giyildiğini düşünecek olursak sizin içinde yatırım amaçlı olarak karlı olacaktır.

Pizza Bayiliği Veren Firmalar

Pizza Bayiliği Veren Firmalar Hangileridir?

Pizza Bayiliği Veren Firmalar

Pizza sektörü ülkemizde hazır gıda tüketimi ile gittikçe artmış ve hala daha da artmaya devam etmektedir. Özellikle gençlerin ve vakti az olan kişilerin tercih etmekte olduğu hazır ürünler kapış kapış giderken, çocuklarında büyük eğlencesi haline geldi diyebiliriz. Bunlar arasında en çok tutulan ve tercih edileni ise pizzadır. Birçok şirket yeni bayilikler vermekte ve kendisini büyüterek insanların daha fazla tüketmesini amaçlamaktadır. Elbette yabancı firmalar bu ürünler üzerinden çok para kazanırken, yerli sermayede aynı oranda artmaktadır. Yerli yatırımcının da kazandığı bu sektör sayesinde insanlar çok zengin bile olabiliyorlar.

Peki, ama pizza bayiliği veren firmalar hangileridir?

İşte şimdi sizlere bu sorumuzun cevabını vereceğiz. Pizza bayiliği almak istiyorsanız ve aklınızda soru işareti var ise gelin beraber tüm firmaları ve avantajlarını inceleyelim. Sizlere sadece bayilik veren pizza firmalarını değil aynı zamanda da en iyi olanlarını örnek göstereceğiz. Böylece sıradan pizza firmalarına para vermemiş olacaksınız. Bugün sizlere örnek vereceğimiz firmaların büyük bir bölümü sizlere 2 – 3 yıl arasında yatırdığınız parayı çıkartma garantisi vermektedir. Üstelik birçok masrafı da almayan firmalar sadece reklam gideri gibi bazı ortak giderleri sizlerden temin etmektedir. Üstelik malzemeleri de sizlere onların sağlıyor olması, daha uygun fiyattan malzeme almanıza ve kalitenizi korumanız da yardımcı olacaktır.

PİZZA HUT

Amerika bazlı bir şirket olan Pizza Hut, özellikle gençler tarafından çok tercih edilmektedir. Reklam alanında her ne kadar zayıfta kalıyor olsa, kalitesi ve pizzasının tadı ile de kendisine hayran bırakmaktadır. Pizza Hut şuanda bayilik veren pizza firmaları aralarında yer almakta olup giriş bedeli gibi paralar içinse şu rakamları istemektedir.

Franchise Giriş Bedeli: 40.000 USD

İşletme Sermayesi: 250.000 USD

Min. Toplam Maliyet: 300.000 USD

SBARRO

Amerika kökenli bir şirket olan ancak; sadece Türkiye’de faaliyet göstermekte olan Sbarro, en kaliteli pizza restoranları arasında yer almaktadır. Her ne kadar bayilik verme konusunda çekinceleri olsa da, yatırımcılara da sıcak bakıyor diyebiliriz. Pizza haricinde makarna ve tatlı gibi gıdalara da ağırlık veren firma diğer firmalara nazaran biraz daha fazla para istemektedir.

Franchise Giriş Bedeli: $40.000

Toplam Maliyet: $400.000 + KDV

LITTLE CAESARS

Yine ülkemizde pahalı ve bilindik markalardan olan Little Caesars, yeni yatırımcılara sıcak bakan pizza şirketleri arasında yer almaktadır. Bugün birçok şirket gibi Little Caesars firması da, reklamlara son derece önem vermekte ve yapmış olduğu birçok kampanya ile ilgileri üzerine çekmektedir. Yatırımcısına birçok kolaylık sağlamakta olan Little Caesars, iyi bir çalışma ile çok kazandırabilir. Little Caesars bayilik fiyatı hakkında ise şunları söyleyebiliriz.

– Hava Parası: İllere Göre Farklılık Gösterebilir. (0- 40.000$)

– Toplam Maliyet: $200.000 + İsim Bedeli

DOMINOS

Türkiye’nin en aktif pizza şirketi olan Dominos pizza reklamları ve kampanyaları ile ilgileri üzerine çekmeye devam ediyor. Alınması zor olan bayilikler içinse sıcak bakmakta olan Dominos, yeni yatırımcılara her ne kadar sıcak bakıyor olsa da, kalitesini düşürmemek adına kendisine yakışan kişiler ile iş yapmayı tercih ediyor. Aylık %6 reklam payı almakta olan Dominos Pizza bayilik fiyatı ise şu şekildedir.

– Giriş Ücreti: $120.000

– Toplam Maliyet: $200.000 + KDV

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2015

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2015

Ücretsiz bayilik veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar diğer birçok büyük firmalar gibi sizlerden kesinlikle bir ücret ya da hava parası diye tabir ettiğimiz franchising parası istemezler. Özellikle gıda sektöründe bu tarz ücretsiz bayilik veren yerlerin daha fazla olması birçok kişinin bu tarz işlere girmesini sağlamaktadır. Eğer sizlerde bir bayilik almak istiyorsanız ve alacağınız bayiliği de para vermek istemiyorsanız, bu yazımızı dikkatli bir şekilde okuyabilirsiniz.

Ücretsiz bayilik veren firmalar 2015 yılında hangi sektörler üzerinde çalışıyorlar öncelikli olarak ona bakalım. Daha sonrasında ise çalışma şartları ve para haricinde başka neler talep ediyorlar onları tek tek inceleyelim.

– GIDA(Yeme-içme),

– İNŞAAT/DEKORASYON,

– TEMİZLİK.

Ücretsiz bayilik veren firmalar 2015 yılında bu sektörler üzerinde çalışmakta olup, bu sektörün haricinde pek fazla geniş çaplı çalışan firmalar yoktur. Şimdi ilk olarak gıda sektörüne giriş yapacak olursak, gıda sektörü üzerinde hangi firmaların ücretsiz bayilik verdiğini ortaya çıkartabiliriz.

– MANTIKLI MANTI Ücretsiz Bayilik,

– Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta Ücretsiz Bayilik,

– Kahve Sokağı Ücretsiz Bayilik,

– Meşhur Adıyamanlı Çiğköfteci Alim Usta Ücretsiz Bayilik,

– Afiyet Çiğköfte Ücretsiz Bayilik,

– ChocoElit Çikolata Şelalesi Ücretsiz Bayilik – Waffle Ücretsiz Bayilik,

– Mr. Çiğköfte Ücretsiz Bayilik,

– Nucello Çiğköfte Ücretsiz Bayilik,

– Çiğköfteci Bilal Usta Ücretsiz Bayilik.

Yukarıda vermiş olduğumu gıda sektörüne ait birkaç firmanın verdiği ilanlardır. Her ne kadar adı çok duyulmayan bayiliklerde olsa yine de sizleri belli bir konseptin içine alacak ve bu konseptin içerisinde beraber çalışacaksınız. Bu durumu göz önüne aldığımız zaman kolayca para kazanabilmeniz mümkün olacaktır. Yukarıdaki birçok firma herhangi bir giriş ücreti istemez iken, sadece belli oranlarda açılışlarda sizden ürün almanızı istemektedir. Örneğin yukarıdaki birçok çiğköfteci sadece sizden 20 KG ürün almanızı istemektedir. Bu ürünü aldıktan sonra dükkanınızı açabilir ve satışlara başlayabilirsiniz. Üstelik sizler bu miktardaki ürünü aldıktan sonra sizlere ayrıca birçok broşür ve malzemede gönderilecektir.

Diğer sektörlere biraz baktığımız zaman ise karşımıza inşaat ve dekorasyon üzerine bayilikler çıkmaktadır. Bu bayiliklerin en çok tercih edilenleri ise dekorasyon bayilikleri olmaktadır. Sebebi ise oldukça açık diyebiliriz. Özellikle dekorasyon ürünlerinin çok kazandırdığını ve ileriye dönük yatırımlarda parasını rahatlıkla çıkarttığını düşünürsek, birçok kişi dekorasyon bayiliklerini tercih etmektedir. İşte ücretsiz bayilik veren o firmalar.

– CENTRAL GERGİ TAVAN Ücretsiz Bayilik,

– DUVARİA Duvar Paneli Ücretsiz Bayilik,

– AKAY ENDÜSTRİYEL Ücretsiz Bayilik,

– 3 Boyutlu Seramik Ücretsiz Bayilik

– 3D Lider Yapı Ücretsiz Bayilik,

– DEKOGER GERGİ TAVAN Ücretsiz Bayilik.

Dekorasyon ve inşaat sektörü gibi sektörlerdeki ücretsiz bayilik veren firmalarda bu şekildedir. Bunlar sizlerden herhangi bir hava parası talep etmemektedir. Sadece ilk açılışa özel belirli başlı malzemeleri almanız ve mağazanıza koymanız istenmektedir. Onun haricinde sizlerden hiçbir ücret talep edilmeyecektir.

Temizlik sektörü üzerine de birçok firma ücretsiz bayilik vermektedir ancak; bu şirketlerin büyük bir bölümü fazla masraf istediğinden dolayı pek fazla tercih edilmemektedir. Eğer sizlerde bu sektöre giriş yapmak isterseniz büyük bir parayı gözden çıkartmalısınız ancak; pek fazla tercih edilmediği için sizlerle paylaşmıyoruz.

5 Bin TL ve Altında Bayilik Veren Firmalar

5 Bin TL ve Altında Bayilik Verenler

5 Bin TL ve Altında Bayilik Veren Firmalar

5 bin TL birçoğumuz için küçük bir rakamı ifade ediyor olsa da, birçoğumuz için oldukça yüksek bir miktar diyebiliriz. Özellikle bugün birçok kişi bu kadar parayı bulabilmek için çabalarken, birçok kişi de sahip olduğu bu para ile yatırım yapmayı amaçlamaktadır. Bugün sizlere 5 bin TL ile neler yapabileceğinizi anlatacağız. Şuanda birçok kişi 5 bin TL ile yatırım yapabileceği iş aramaktadır. Fakat kimse kendi kendine bir iş kurma düşüncesinde değil. Herkes profesyonel bir iş kurumu ile çalışmak ve kendisini bir yere bağlamak istemektedir.

5 bin TL ve altında bayilik veren firmalar bugün bizim ilgi odağımız olacağı gibi aynı zamanda bu bayilik veren firmalar hakkında da sizlere bilgi vereceğiz. 5 bin TL civarlarında bir yatırım yapmak isterseniz birçok sektörü tercih edebilirsiniz. Özellikle gıda sektörü bizlerin en çok tavsiye edeceği sektörler arasında yer almaktadır. Bugün gıda sektörü için verilen 5 bin TL gibi cüzi miktar bir para kısa zaman içerisinde kendisini çıkartabilir.

5 bin TL ve altında bayilik veren firmalar hangileri bakacak olursak, karşımıza şu firmalar çıkmaktadır.

Doping Çiğköfte bayiliği: Herhangi bir ücret talep etmiyor.

Ekinoks Sigorta Bayiliği: Ekinoks sigorta bayiliğini 2500 TL ile almak mümkün.

Garsem Home Collection Bayiliği: Yatak örtüsü imalatı için 5000 TL’lik bir yatırım yeterli.

Sihirli Güller Bayiliği: 1500 – 3000 TL arasında bir yatırımla başlayabilirsiniz.

Mupa Ambalaj Bayiliği: 5000 TL’lik bir yatırım yeterli, kar marjı %10.

Pozitif bakış gazete Bayiliği: 5000 TL ile işe başlayabilirsiniz.

Jimg Media Center Bayiliği: 2000 – 3000 TL’lik bir yatırımla bayiliğe sahip olabilirsiniz.

Fatura Ekspres Bayiliği: Bulunduğu yere göre iyi bir kar marjı sunan bayiliğe 1750 TL + KDV ile sahip olabilirsiniz.

Multimesaj Bayiliği: 3000 TL ile işe başlamak mümkün.

Bermed kozmetik Bayiliği: 5000 TL ile kozmetik sektörüne yatırım yaparak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Satış Matik Bayiliği: Yatırım bedeli 1250 TL.

5 bin TL ve altında bayilik veren firmalar bu şekilde olup bu firmalar aldıkları bu paralar içerisinde birçok malzeme ve ürün göndermektedir. Dükkanın yapılışından içerisinde kullanılan malzemelere kadar birçok ürününü göndermekte ve sizleri diğer masraflardan da kurtarmaktadır.

5 bin TL parası olan kişiler bu firmalarla gerek telefon gerekse de mail yolu ile iletişime geçip franchising dediğimiz bayilik sistemine katılabilirler. Bu sistem sayesinde yatırdıkları parayı kısa sürede çıkartabilirler. Üstelik yatırdıkları paranın üzerine para katıp karda edebilirler.

Etiler Marmaris Bayilik

Etiler Marmaris Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

ETİLER MARMARİS BAYİLİK

Etiler Marmaris Bayilik Şartları ve Franchise Bedeli

Fast food sektöründe önemli bir yere sahip olan Etiler Marmaris firması genellikle küçük dükkanları ile bilinmektedir. Bir benzinlik ya da cadde köşesinde kolayca rastlayabileceğiniz bir firma olan Etiler Marmaris geniş bir kitleye hitap ederek kendisine çok ciddi bir müşteri potansiyeli kazandırmıştır. Satmakta olduğu ürünler ile insanlara hem uygun fiyat hem de doyurucu ürün satıyor olması bugün ki marka değerini kendisine kazandırmıştır diyebiliriz. Etiler Marmaris bayilik fiyatı 25.000 $ olup, bu parayı sizlere en geç 2 sene içerisinde kazandıracağının garantisini veriyor.

Toplam maliyet: 80.000 $