Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Alımı

22 Kasım 2015 Pazar, 23:26
Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Alımı

Yapı Kredi Bankası yeni vermiş olduğu ilanında gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

Yapı Kredi Bankası yeni vermiş olduğu ilanında gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu. Özellikle alımlarında profesyonel kişilere öncelik verecek olan banka tecrübesiz kişileri de alacağını duyurdu. Alımlara yönelik birçok şart vermiş olan Yapı Kredi Bankası alımlarında herhangi bir kişi sayısı belirtmemiştir.

Yapı Kredi Bankası gişe yetkilisi alımı birden çok kişi ile yapılacak olup alımlar tamamlanıncaya kadar devam edecektir. Alımlar ile ilgili olarak şartları veren Yapı Kredi Bankası aşağıda yer alan şartları yerine getiren kişileri işe alacaktır.

– En az lisans seviyesinde mezun veya 3. ya da 4. sınıf öğrencisi,
– 28 yaşından küçük,
– Dinamik,
– İletişim becerisi yüksek,
– Takım çalışmasını seven,
– MS Office programlarına hakim kişiler aranmaktadır.

Yapı Kredi Bankası gişe yetkilisi alımı bu şartlar ile yapılacak olup, alımlar birçok ilde gerçekleştirilecektir. Her ilde birden çok şubesine alım yapacak olan banka alımlarını Ağrı (Merkez), Diyarbakır (Merkez), Kocaeli (Gebze), Konya (Kulu, Selçuklu), Muğla (Milas), Sakarya, Van (Merkez), Zonguldak (Çaycuma, Ereğli, Karadeniz Ereğli) buralarda gerçekleştirecektir.

Yapı Kredi Bankası gişe yetkilisi alımı ile ilgili bilgi veren internet sitemiz Yapı Kredi Bankası’nın diğer ilanlarını da takip etmeye devam etmektedir. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanın detayları hakkında bilgi sahibi olmak ve başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi/gise-destek-yetkilisi-is-ilani-i1467531/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.