Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Alımı

11 Eylül 2015 Cuma, 22:07
Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Alımı

Yapı Kredi Bankası 2015 yılındaki alımlarına devam ederken yeni verdiği ilan ile gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

Yapı Kredi Bankası 2015 yılındaki alımlarına devam ederken yeni verdiği ilan ile gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu. Trakya bölgesinde alım yapacak olan Yapı Kredi Bankası bu alımları için profesyonel kişileri kullanacak özellikle alımlarını düzenli ve bir birlik içerisinde yapan banka alım konusunda kesinlikle ama kesinlik üniversite mezunu aramaktadır. Üniversitelerin herhangi bir bölümünden 4 yıl bitirmiş olan kişileri alacak olan Yapı Kredi Bankası, alım için de birçok şart vermiştir.

Yapı Kredi gişe yetkilisi alımı birden fazla şart ile yapılacaktır. Şartlar ise aşağıda yer aldığı gibi olacaktır.

– Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun
– 28 yaşından gün almamış
– Deneyimsiz veya maksimum 1 yıl bankacılık deneyimi olan,
– Office programlarını iyi kullanabilen,
– İkna kabiliyeti olan,
– İnsanlarla iyi ilişkiler kurabilen,
– Askerliğini yapmış (erkek adaylar için) kişiler aranmaktadır.

Yapı Kredi gişe yetkilisi alımı bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde herhangi bir şart bulunmamaktadır. Banka mülakat sırasında adaylara farklı şartlar da sunabilir ancak; yukarıda yer alan şartları yerine getiren herkes başvuruda bulunma hakkına sahiptir. Özellikle alımlarını büyük ölçü de tecrübeli kişilerle yapan banka deneyimsiz kişileri de alıp yetiştirmektedir. Bu sebepten dolayı eğer tecrübe sahibi iseniz ve Trakya bölgesinde yaşıyorsanız hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuruda bulunmak içinse aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/yapi-kredi/gise-yetkilisi-trakya-is-ilani-i1435020/Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.