Yapı Kredi Bankası Çok Sayıda Personel Alıyor

Yapı Kredi Bankası, bünyesinde görev yapmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu. 2017 yılı itibariyle personel alımlarına devam eden Yapı Kredi, Şubat ayı son gününde de ilanlarına yenilerini ekleyerek devam ediyor.

Bankacılık sektöründe görev yapacak olan personellerin Yapı Kredi Bankası tarafından pozisyonlarına göre belirlenen şartlara sahip olmaları gerekiyor. Personel alım ilanına Engelli kadroları içinde alımlar yapılacaktır.

ALINACAK PERSONEL:

Sistem Mühendisi, Basın İlişkileri Uzmanı, Kariyer Yönetimi Destek Yetkilisi, Çağrı Merkezi Yetkilisi, İhracat Portföy Yönetmeni, Pazarlama Analitiği Yöneticisi, Raporlama Uzmanı, Finansal Analiz Uzmanı, Yaptırımlar Uzmanı, Engelli Personel, İç Kontrol Denetçi/Denetçi Yardımcısı, Yaptırımlar Uzmanı, Dijital Marka Uzmanı, Dava İşleri-Avukat (Engelli), BT Uzmanı, Sistem Mühendisi, Kanal Güvenliği Uzmanı, YK Yatırım/Yazılım Geliştirmeci (engelli) ve farklı pozisyonlarda toplamda 78 pozisyon için personel alımı yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Diksiyonu düzgün, Takım çalışmalarında uyumlu olmak, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için askerliği en az 2 yıl süre ile tecilli olmak, Deneyimli veya deneyimsiz olmak, Sürekli/tam zamanlı çalışmayı kabul etmek şartlarına sahip personel alınacaktır.

ENGELLİ PERSONELLER İÇİN

En az lise mezunu olmak, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek Engelli personel alımı yapılacaktır.

Yapı Kredi Bankası Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/yapi-kredi-is-ilanlari-c2108-p12166/#tblFirmaIlanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli Android Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Kamupersoneli İOS Uygulamamız İçin > TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir