Vakıf Katılım Bankası Personel Alım İlanı 2016

29 Şubat 2016 Pazartesi, 16:15

Katılım Bankaları ağına yeni katılan Vakıf Katılım Bankası personel alımı yapmaya başladı. Katılım Bankaları ağına yeni katılan Vakıf Katılım Bankası personel alımı yapmaya başladı. 26 Şubat 2016 tarihinde faaliyetleirne başlayacak olan banka, ilk personel alım ilanını yayınladı. Yıl sonuna kadar 350 personel alımı yapmaya planlayan banka şu an için sadece genel başvuru alıyor.

Vakıf Katılım Bankası Genel Başvuru Alım İlanı 2016
için  Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Mersin, İstanbul(Avr.), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Van, İstanbul(Asya) gibi illerde başvuru alınacak ve bu doğrultuda personel alımlarıda yapılacak. İlana tecrübeli tecrübesiz herkes başvurabiliyor.

ALINACAK PERSONEL

– Genel Başvuru

ŞARTLAR

-Asgari Üniversite mezunu.
-İletişim kabiliyeti gelişmiş.
-Analitik düşünebilen.
-Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak.


Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf, Tecilli
Eğitim Seviyesi: Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)


Vakıf Katılım Bankası Genel Başvuru Alım İlanı 2016 için alınacak personellere sosyal yan haklar verilmektedir. Bunlar Özel Sağlık Sigortası Yemek Kartı (Ticket, Multinet, Sodexo vb.) Prim vb. İlanla ilgili tüm bilgilere bakmak ve ilana başvurmak için altta ki linki takip ediniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.