Türkiye İş Bankası Satış, Gişe, Operasyon Görevlisi Alımı 2015

06 Ağustos 2015 Perşembe, 23:37

Satış, Gişe, Operasyon Görevlisi Alımı

Türkiye İş Bankası Satış, Gişe, Operasyon Görevlisi Alımı 2015

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında ilk sırada yer alan Türkiye İş Bankası bünyesi çalıştırmakta olduğu on binlerce çalışanlarına yenilerini eklemek için birçok iş ilanı sunmaktadır. Özellikle ekonomik açıdan zor geçen bir 2015 yılı olmasına rağmen birçok kişiyi almış olan ve almaya da devam eden Türkiye İş Bankası yeni kişileri almak içinde ilanlar vermeye devam ediyor. Her gün yeni ve güncel ilanlar veren İş Bankası ile ilgili pozisyonlar satış, gişe görevlisi ve operasyon görevlisi gibi pozisyonlar için verilmektedir.

Türkiye İş Bankası memur personel alımı iş ilanları 2015 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak bilemiyoruz ancak; şuan için birkaç tane pozisyon verilmiştir. Bunlara beraber bakarsak da karşımıza şunlar çıkacaktır.

– SATIŞ GÖREVLİSİ,
– GİŞE GÖRELİVİSİ,
– OPERASYON GÖREVLİSİ.

Türkiye İş Bankası satış, gişe, operasyon görevlisi alımı 2015 yılında bunlarla yapılacak olup, bunlar haricinde şuan için bu pozisyonlarla ilgili iş ilanı bulunmamaktadır. Yukarıda yer alan ilanlara başvurmak isteyenler Türkiye İş Bankası’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirler. Buradan başvuruları alan Türkiye İş Bankası sayfasına ulaşmak içinse aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

Sınav ile ilgili detaylı bilgi için;

http://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar/Sayfalar/acik-pozisyonlar.aspx

Başvurular için;

https://ik.isbank.com.tr/IKbasvuru/login.aspxYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.