Türkiye İş Bankası Memur Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

29 Şubat 2016 Pazartesi, 15:51

Türkiye İş Bankası , İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere sınavla memur ve güvenlik görevlisi alımı yapacaktır.  Türkiye İş Bankası , İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkezinde görevlendirilmek üzere sınavla memur ve güvenlik görevlisi alımı yapacaktır. Personel alımı konusunda sürekli ilan veren ve istihdam yaratan İş Bankası şimdi de memur ve özel güvenlik görevlisi alımı yapmak için duyuru yayınladı. 

Türkiye İş Bankası Memur Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 yılında Personel alımlarını kendi internet sitesi üzerinden yayınlayan ve alım yapan İş Bankası, her poizyon için farklı başvuru şartları öne sürmüştür. Alınacak personeller İstanbul Anadolu yakasında bulunan Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirileceklerdir.

ALINACAK PERSONEL
– Memur
– Erkek Özel Güvenlik

ŞARTLAR

• Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
• İstanbul’da ikamet ediyor olmak,
• Askerlik görevini tamamlamış olmak 
• Daha önce Bankamızca yapılan Özel Güvenlik Görevlisi, Şoför, Takip Memuru veya Operasyon Elemanı (Operasyon Destek Elemanı) Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak,

Türkiye İş Bankası Memur Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016 için aşağıda vereceğimiz linkten başvurmak istediğiniz pozisyonlarla ilgili daha net bilgi alabilirsiniz.  Yıl içinde sürekli alım yapan Türkiye İş Bankasına ait alımlar için siteniz www.isbilgisi.com u takip edebilir veya altta ki linki ara ara kontrol edebilirsiniz.

İlanın tam metni için buraya tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.