Tekstilbank Gişe Yetkilisi Alımı

06 Ekim 2015 Salı, 14:53
Tekstilbank Gişe Yetkilisi Alımı

Tekstilbank alımlarına devam ederken yeni verdiği bir ilan ile gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

Tekstilbank alımlarına devam ederken yeni verdiği bir ilan ile gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu. Özellikle alımlarında tecrübeli kişileri tercih etmekte olan Tekstilbank bu alımında tecrübesiz aday alımı yapacaktır. Sadece tecrübeli aday alımlarına çok fazla girmeyen ve tecrübesiz adaylara da imkan veren Tekstilbank kısa vadede alımların hepsini tamamlayacaktır. Bu alım işleminde herhangi bir rakam veya süre vermemiş olan Tekstilbank’ın “ operasyon “ bölümüne alım yapacağı duyurulmuştur.

Tekstilbank gişe yetkilisi alımı kaç kişi ile yapılacak diye baktığımız zaman net bir rakam söylemek imkansız. Özellikle alımlarında çok kişi almak isteyen banka, fazla şubesi olmadığı içinde alım işlemlerini daha kısıtlı şekilde gerçekleştirmek zorunda kalmaktadır.

Tekstilbank gişe yetkilisi alımı hangi şartlarla yapılacak diye baktığımız zaman ise karşımıza gelen ilk şartlar şunlardır.

– 1990 ve sonrasında doğanlar,
– Üniversitelerin lisans ve önlisans bölümünden mezun,
– İkna kabiliyeti yüksek,
– İnsanlarla ilişkileri iyi,
– Erkekler için askerliğini bitirmiş veya 2 yıl tecil ettirmiş kişiler alınacaktır.

Tekstilbank gişe yetkilisi alımı bu şartlar altında yapılacak olup, bunların haricinde herhangi bir şart bulunmamaktadır. Sadece bu şartları yerine getiren kişilerin büyük bir bölümü işe alınabilecektir. Bu sebepten dolayı hızlı bir şekilde başvuruda bulunmak doğru olacaktır. Yukarıda verdiğimiz işe başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilir ve başvuruda bulunabilirler.

http://www.kariyer.net/icbc-tekstilbank/gise-yetkilisi-is-ilani-i1378756/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.