T-Bank, Turklandbank gişe yetkilisi alımı 2015

03 Nisan 2015 Cuma, 15:38
T-Bank, Turklandbank gişe yetkilisi alımı 2015

Turklandbank gişe yetkilisi alımı ilanıT-Bank, Turklandbank gişe yetkilisi alımı 2015

Ülkemizde çok etkin bir şekilde rol oynamasa da T-Bank, Turklandbank 2015 yılında alım yapmayı hedefliyor. Birçok kişi ile alımlarını gerçekleştirecek olan banka alımları arasında en çok alım yapmayı planladığı gişe yetkilisi pozisyonu bulunmaktadır.

T-Bank, Turklandbank gişe yetkilisi alımı 2015 de kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak; her geçen gün internete yeni ilanlar ekleyip bu ilanlarla daha çok kişiyi işe almayı planlamaktadır. İstanbul ilinde alım yapacak olan T-Bank, Turklandbank başka herhangi bir ilde alım gerçekleştirmeyecektir. Fazla popüler bir banka olmamasının yanında fazla şubesinin de bulunmaması sebebi ile alımlarını sadece belirli sayıda yapacaktır.

T-Bank, Turklandbank gişe yetkilisi alımı 2015 de nasıl yapılacak ve şartlar neler isterseniz öncelikle bunlara bakalım. Daha sonrasında ise sizlere banka ile ilgili daha fazla bilgi verebiliriz.

Öncelikli olarak T-Bank, Turklandbank alımlarını İstanbul ilinde Asya yakasında yapacaktır. Bu nedenle eğer Asya yakasında oturuyorsanız ilk önce seçilme tercihi olabilirsiniz.

– Üniversitelerin ilgili MYO’ları veya lisans bölümlerinden mezun,
– Ekip çalışmasına yatkın,
– İnsanlar iletişim kurabilen,
– MS Office Programlarını bilen,
– İş sorumluluğu olan,
– Detaylı çalışabilen,
– Grup çalışmalarını seven,
– Planlı ve zamanlı çalışabilen,
– Askerliğini bitirmiş ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş kişiler (erkek adaylar için) aranmaktadır.

1 kişi ile alımı yapacak olan T-Bank, Turklandbank tecrübeli ya da tecrübesiz kişiler aramaktadır. Herhangi bir zorunlu tecrübe istemeyen T-Bank, Turklandbank, başvuran herkesi değerlendirecek v arasından hangisi en iyi ise onu seçecektir.

T-Bank, Turklandbank gişe yetkilisi alımı 2015 de bu şekilde olacak olurken, her an yeni ilanlar da eklenebilir. İnternet sitemizi takip ederek güncel T-Bank, Turklandbank iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Gişe yetkilisi alımı için başvuruda bulunmak isteyenler ya da daha fazla bilgi almak isteyenler aşağıdaki link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/turklandbank/anadolu-yakasi-gise-gorevlisi-is-ilani-i1349519/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.