Şekerbank Personel Alıyor

ŞEKERBANK, 2017 yılı personel alım ilanlarına her geçen gün yenilerini ekleyerek devam ediyor. Banka personeli alım ilanına başvuru yapacak olan adayların belirlenmiş şartlara sahip olmaları gerekiyor.

Bankacılık sektöründe çalışmalarını sürdüren Şekerbank, İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere farklı illerden personel alımı yapılacak. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Müşteri Temsilcisi, POS Operasyonları Yetkilisi, Operasyon Yöneticiliği, Kobi Bankacılığı Temsilcisi, Tarım Kredileri ve Projeleri Yetkilisi, BT Kalite Uzmanı, Muhasebe Yönetmen Yardımcısı ve Güvenlik Yetkilisi pozisyonunda personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, takım çalışmalarında uyumlu olmak, iletişim konusunda kendine güvenen, müşteri ilişkileri kuvvetli, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak şartlarına sahip personel alımı yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul, Tekirdağ, Gaziantep ve Kırklareli’nden personel alımları yapılacaktır.

Şekerbank Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin https://www.tumislerburada.com/sekerbank-is-ilanlari/42568/0/0/0/0/1/0/0/0/0 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir