Şekerbank Genel Başvuruları 2016

07 Haziran 2016 Salı, 08:48

Şekerbank yayınlamış olduğu genel ilan ile Türkiye'nin her noktasından personel başvurusu kabul ediyor.Şekerbank genel başvuru ilanı yayınladı. İlana Türkiye’nin 81 ilinden başvuru yapılabiliyor. 

Bankaların genel başvuru ilanı açtığı son günlerde Şekerbank da genel başvuru ilanı açarak uygun pozisyonlara personel alımı yapacağını duyurdu. Bankacı adaylarında tecrübe kriteri aranmazken, ilanda eğitim seviyesi en düşük üniversite mezunu olarak belirlendi. 1953 yılından beri ülkenin en önemli bankalarından biri olan Şekerbank, alacağı yeni personeller ile birlikte ekibini büyüterek, müşterilerine en uygun hizmeti verecek. Ağustos 2015 yılı itibariyle Türkiye çapında 302 şubesi, 11 bölge müdürlüğü ve 1 yurt dışı temsilciliği bulunan Şekerbank, yapılan 2016 genel başvuruları arasından en uygun adayları seçerek, açık pozisyonlarda işe alım gerçekleştirecek. 

GENEL ŞARTLAR

–  4 yıllık üniversite mezunu,
–  Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmayan
–  Ekip çalışmasına yatkın, rahat ve açık iletişim kurabilen, sonuç odaklı ve gelişime açık.
 
Şekerbank Genel Başvuruları 2016 ilanı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Tüm eleman alım ilanları ve duyurulardan haberdar olmak için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilirsiniz. 

http://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-genel-basvuru-1585826Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.