İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Personel Alımı 2016

13 Şubat 2016 Cumartesi, 11:34

En çok güvenlik görevlisi personeli alan bankalardan birisi olan İş Bankası personel alımı yapmaya devam ediyor  İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

En çok güvenlik görevlisi personeli alan bankalardan birisi olan İş Bankası alımı yapmaya devam ediyor.İstanbul ilinde Anadolu yakasında alım yapacak olan İş Bankası alımları ile ilgili de esnek şartlar barındırmaktadır. Birden fazla alım yapacak olan İş Bankası alımları ile ilgili olarak bay bayan personel alacağını açıklamıştır.

İş Bankası Özel Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 bu ilanında Erkek ve Kadın Özel Güvenlik Görevlisi alımı için sınav yapılacaktır. Sınav ile ilgili şartlar ve alım sürecini isbilgisi.com olarak sizlere veriyoruz.

ŞARTLAR

– Türk vatandaşı olmak,
– En az lise mezunu olmak,
– 3 Mart 1988 ve sonrasında doğmuş olmak,
– Askerlik görevini tamamlamış olmak,
– İstanbul’da ikamet ediyor olmak,
– Kamu haklarından mahrum kalmamış olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM SÜRECİ
• Başvuru
• Yazılı sınav
• Mülakat
• Belge hazırlama aşamalarından oluşmaktadır. 


Tüm aşamalar sonucunda uygun bulunan adaylar, kadro olanaklarımız doğrultusunda, Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonunda görevlendirilecektir.

BAŞVURU

Sınava başvurular 26 Şubat 2016 Cuma günü saat 10.00’a kadar sadece www.ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formu üzerinden yapılabilecektir. Şubelerimiz veya Genel Müdürlük birimlerimiz aracılığıyla sınav başvurusunda bulunmak mümkün değildir. İş Başvuru Formu eksiksiz olarak doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Sistem, sadece aşağıda yer verilen başvuru koşullarını taşıyan adayların başvurusuna imkan vermektedir. Bu nedenle başvuru yapmak isteyen adayların öncelikle bu koşullara uygunluklarını kontrol etmeleri yararlı olacaktır. Sınava başvuruda bulunan adaylardan sadece uygun bulunanlara sınav daveti gönderilecektir.

Daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilir ve sınav konularına ait olan bilgileri alabilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayınızYorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.