İş Bankası özel güvenlik görevlisi alımı

08 Temmuz 2015 Çarşamba, 15:03
İş Bankası özel güvenlik görevlisi alımı

Türkiye’nin bir numaraları arasında yer alan İş Bankası vermiş olduğu ilan ile özel güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu.İŞ BANKASI ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Türkiye’nin bir numaraları arasında yer alan İş Bankası vermiş olduğu ilan ile özel güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Yıl içerisinde birçok güvenlik görevlisi alımı yapmış olan İş Bankası, 2015 yılı alımları bitmiş olsa da ihtiyacı olduğu andan itibaren hemen alım işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Özellikle alımlarını büyük bir titizlik ile yapan İş Bankası’nın bu alımı ise İstanbul Anadolu yakasında bulunan Genel Müdürlüğe yapılacaktır.

İş Bankası özel güvenlik görevlisi alımı kendi içerisinde de birçok şartı barındırmaktadır. Her ne kadar basit bir görev olarak görünse de bu şartları yerine getirmeyenler işe kabul edilmeyecektir. Şartlar hakkında biraz bilgi verecek olursak da karşımıza şunlar çıkmaktadır.

ŞARTLAR

– T.C vatandaşı olmak,
– 28 yaşından büyük olmamak,
– Askerlik görevini tamamlamış olmak,
– İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak,
– Güvenlik sertifikasına sahip olmak,
– En az meslek lisesi çıkışlı olmak,
– En az 175 cm boyunda olmak aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İş Bankası özel güvenlik görevlisi alımı bu şekilde yapılacak olup, bu şartlardan herhangi bir tanesini bile yerine getirmeyen kesinlikle alınmayacaktır. İş Bankası’nın iyi bir referans olduğunu düşünecek olursak, burada çalışanların ileride daha rahat birer iş bulabileceklerini de belirtebiliriz. Yukarıda verdiğimiz şartların detaylarını öğrenmek ve bu işe başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

İş Bankası özel güvenlik görevlisi alımı ilanına başvurmak için tıklayın.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.