İş Bankası Memur Personel Eleman Alımları 2016

28 Mart 2016 Pazartesi, 15:32
İş Bankası Memur Personel Eleman Alımları 2016

Türkiye İş Bankası , Genel Müdürlükte ve Şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla çok sayıda personel alımı yapacaktır   Türkiye İş Bankası , Genel Müdürlükte ve Şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla çok sayıda personel alımı yapacaktır. Personel alımı konusunda sürekli ilan veren ve istihdam yaratan İş Bankası şimdi de Müfettiş Yardımcısı, Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı , Uzman Yardımcısı, Memur ve Özel Güvenlik görevlisi alımı yapmak için duyuru yayınladı. 

İş Bankası Memur Personel Eleman Alımları 2016 yılında Personel alımlarını kendi internet sitesi üzerinden yayınlayan ve alım yapan İş Bankası, her poizyon için farklı başvuru şartları öne sürmüştür. Alınacak personeller İstanbul Anadolu yakasında bulunan Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirileceklerdir.

ALINACAK PERSONEL

– Müfettiş Yardımcısı
– Bilgi Teknolojileri Sistem Uzmanı
– Uzman Yardımcısı
– Memur
– Özel Güvenlik


ŞARTLAR

• Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
• Askerlik görevini tamamlamış olmak 
• Daha önce Bankamızca yapılan Alım Sınavlarından birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak,

İş Bankası Memur Personel Eleman Alımları 2016 için aşağıda vereceğimiz linkten başvurmak istediğiniz pozisyonlarla ilgili daha net bilgi alabilirsiniz.  Yıl içinde sürekli alım yapan Türkiye İş Bankasına ait alımlar için siteniz www.isbilgisi.com u takip edebilir veya altta ki linki ara ara kontrol edebilirsiniz.

İlanın detayları için buraya tıklayınızYorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.