ING Bank Türkiye Geneli Personel Alımı 2016

21 Haziran 2016 Salı, 13:01
ING Bank Türkiye Geneli Personel Alımı 2016

ING Bank Türkiye Genelinde personel alımı gerçekleştiriyor.ING Bank Türkiye’nin her yerinden personel alımı gerçekleştiriyor.

Günden güne büyüyerek önemli bankalardan biri haline gelen ING Türkiye, yapacağı yeni alımlarla ekibini büyütmek istiyor. 2016 yılının ilk yarısında birçok personel alarak istihdam sağlayan ING Bank, alımlarına devam ediyor. Resmi insan kaynakları sayfasında yayınlanan ilanları ile personel alımı gerçekleştireceğini duyuran ING Bank Türkiye, bankacılık alanında kariyer hedefleyen yeni çalışma arkadaşları arıyor. 

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

-Genel İş Başvurusu 
-Özel Bankacılık Müşteri Temsilcisi
-Mobil Satış Temsilcisi

Hollanda merkezli çok uluslu bankacılık şirketi olan ING; Sigorta, ticari bankacılık, yatırım bankacılığı ve portföy yönetimi gibi konularda hizmet vermektedir. ING Bankasının Dünya çapında 40 ülkede şubesi bulunmaktadır. ING Bank Türkiye yeni personelleriyle birlikte Türkiye pazarında daha da büyümeyi hedefliyor.

ING Bank Türkiye Geneli Personel Alımı
2016 ilanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.ingbank.com.tr/tr/ingbank/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.