HSBC Bank Personel Alıyor

HSBC Bank, İstanbul ve İzmir’de bulunan farklı şubelerin açık personel kadrolarında görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu.

Bankacılık sektöründe görev yapacak olan personellerin belirlenmiş özel şartlara sahip olmaları gerekiyor. Engelli personel departmanına başvuru yapacak olan adayların en az Lise mezunu olmaları isteniyor. İlana kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler?

ALINACAK PERSONEL:

Ürün Yöneticisi, Veritabanı Uzmanı, Engelli Memur, İnsan Kaynakları Engelli Memur ve farklı pozisyonlarda personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak (engelli adaylar için), takım çalışmalarında uyumlu olmak, deneyimli veya deneyimsiz olmak, disiplinli, yoğun iş temposunda çalışabilecek, İleri düzeyde MS Office (word, excel, powerpoint) programlarını kullanabilen,İletişim becerileri güçlü, İngilizce bilgisine sahip, sürekli/tam süreli çalışabilecek, alım yapılacak ilde ikamet eden personel alımları yapılacaktır.

ALIM YAPILACAK İLLER:

İstanbul ve İzmir’den personel alımları yapılacak.

HSBC Bank Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.kariyer.net/hsbc-bank-a-s-is-ilanlari-c3937-p28820/#tblFirmaIlanlari Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Kamu Personeli Alım İlanları Grubumuza Katılmak için TIKLAYINIZ.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir