HSBC Bank Personel Alımı 2016

27 Haziran 2016 Pazartesi, 08:57
HSBC Bank Personel Alımı 2016

HSBC Bank çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek.HSBC Bank, personel alımları başladı. 

HSBC Bank çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Dünyanın en önemli bankacılık ve finans hizmet kuruluşlarından HSBC, Türkiye’deki şubeleri için çok sayıda personel alımı yapacak. 2016 yılının sonuna kadar personel alımlarına devam edecek olan HSBC, alacağı yeni ekip arkadaşlarıyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. 1990  yılında  İstanbul’da  %100 yabancı sermayeli bir banka olarak kurulan Midland Bank A.Ş.’nin ismi 1999 yılında HSBC Bank A.Ş. olarak değiştirildi. Türkiye’de   1990   yılından  itibaren  kurumsal bankacılık  alanında  ve  sermaye piyasalarında  faaliyet gösteren HSBC Bank A.Ş., 1997 yılından bu yana kapsamlı bir ürün yelpazesi ile bireysel bankacılık hizmetleri sunmaya başladı. HSBC, Türkiye Genelindeki 333 şubesi 6.483 çalışanıyla hizmet veriyor. Alacağı alımlarla beraber şube ve çalışan sayısını arttırarak yatırım yapmayı hedefleyen HSBC, alım ilanlarında detayları belirtti.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
-Long Term Intern
-Management Trainee
-Information Security Senior Specialist
-Intern
-Know Your Customer (KYC) Assistant Specialist
-Sabit Getirili Menkul Kıymetler Ops Uzmanı
-Asset Management Risk Manager


ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER
-İstanbul

HSBC Bank Personel Alımı 2016 için ilanların ortak şartlarından biri ingilizce bilmek. Eğer ilanlardaki şartlara uyuyor ve HSBC Bank Personel Alımı 2016 için başvuru yapmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/hsbc-bank-a-s-is-ilanlari-c3937-p28820/#tblFirmaIlanlari

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak ziyaret edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.