HSBC Bank Gişe Yetkilisi Alımı 2016

16 Aralık 2015 Çarşamba, 23:37

Türkiye’nin lider markaları arasında yer alan ve satılması gündeme gelen HSBC Bank söylentilere rağmen büyümeye ve eleman almaya devam etmektedir.

Türkiye’nin lider markaları arasında yer alan ve satılması gündeme gelen HSBC Bank söylentilere rağmen büyümeye ve eleman almaya devam etmektedir. Yeni vermiş olduğu ilanında gişe yetkilisi alımı yapacak olan HSBC Bank alımlarında da birçok kriteri göz önünde bulunduracaktır. Henüz yeni vermiş olduğu ilanında birden fazla kişiye iş verecek olan HSBC Bank şuanda toplamda 13 kişilik açık pozisyonunun olduğunu bildirmiştir.

HSBC Bank gişe yetkilisi alımı 2016 yılında henüz girmeden başlamış olup bu tarihten itibaren birçok kişi alınmaya devam edilecektir. Şubat ayına kadar başvurularını alacak olan HSBC Bank şuanda da binlerce kişinin başvurusunu almıştır.

HSBC Bank gişe yetkilisi alımı 2016 yılında hangi şartlarla yapılacak diye baktığımız zaman karşımıza şunlar çıkmaktadır.

– Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,
– İletişim becerisi yüksek,
– Sabırlı,
– İnsanlara karşı güler yüzlü,
– Dinamik,
– 27 yaşından küçük,
– MS Office programlarına hakim,
– Erkek adaylar için askerliğinden muaf kişiler aranmaktadır.

HSBC Bank gişe yetkilisi alımı 2016 yılında henüz başlangıç olarak başlamış olmakla birlikte daha birçok kişi de alımlardan faydalanacaktır. Alımlarında birçok kişiyi işe alacak olan HSBC Bank, alımlarına başlamadan önce de yine bu şekilde duyurularına devam edecektir. Alımları ile ilgili olarak haberdar olmak isteyen adaylar internet sitemizi takip edebilecekleri gibi bu ilana başvuruda bulunmak içinde aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-gise-yetkilisi-1481678Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.