Garanti Bankası Türkiye Geneli Gişe Asistanı Alımı

28 Haziran 2016 Salı, 09:31

Garanti Bankası Türkiye Geneli Gişe Asistanı arıyor.Garanti Bankası Türkiye Geneli Gişe Asistanı alımı gerçekleştirecek.

Türkiye’nin en köklü ve en çok tercih edilen bankalarından biri olan Garanti, Türkiye Genelinde Gişe Asistanı alacak. 2016 yılının ilk yarısında çok sayıda personel alımı gerçekleştirecen Garanti Bankası, yılın ikinci yarısında da alımlarına devam ediyor. Her geçen gün artan şube sayısı ve müşterileri ile iş gücü sürekli artan Garanti Bankası, müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunmak için alım gerçekleştiriyor. Farklı pozisyonlarda, her kesim için; öğrenciden, mezuna, deneyimliden, deneyimsize kadar birçok insana iş olanağı sunan Garanti Bankası müşterilerine gösterdiği özeni çalışanlarına da gösteren bir kurum. Garanti Bankası kendi resmi sitesinin kariyer ve insan hakları sayfasında yayınladığı ilan ile Gişe Asistanı alımı hakkında detayları açıkladı.

ALIM YAPILACAK POZİSYON
-Gişe Asistanı

ALIM YAPILACAK ŞEHİR
-Türkiye

GENEL ŞARTLAR
-Tercihen 4 yıllık üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun,

-27 yaşını aşmamış,
-İyi derecede bilgisayar kullanabilen ve MS Office bilgisine sahip
-Askerlik görevini tamamlamış ya da 1 yıl tecil ettirmiş (erkek adaylar için)
-Pazarlama ve satış becerileri gelişmiş,
-Esnek zamanlı olarak çalışabilecek,
-İletişim ve ikna becerileri yüksek,
-İnsan ilişkileri kuvvetli

Garanti Bankası Türkiye Geneli Gişe Asistanı Alımına başvuran kişiler, onay almaları halinde ikamet ettikleri şehirlerde çalışacaklardır. Garanti Bankası Türkiye Geneli Gişe Asistanı Alımı İlanına başvurmak için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.garanti.com.tr/tr/garanti_hakkinda/insan_kaynaklari/garantili_kariyer/yeni_mezunlar/gise_asistani.page

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilri veya mobil uygulamamızı indirerek her an haberdar edebilirsiniz.Yorum

  1. Canan Han

    6 Eylül 2016 at 13:28

    .

Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.