Garanti Bankası Personel Alım İlanı 2016

22 Haziran 2016 Çarşamba, 09:15

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Garanti personel alımlarına 2016 yılında da devam ediyor.Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Garanti personel alımlarına 2016 yılında da devam ediyor. Geçtiğimiz yıl en çok alım yapan bankalardan birisi olan Garanti Bankası bu yıl içerisinde de farklı zamanlarda ve farklı pozisyonlarda alım yapmaya hazırlanmaktadır. Birçok kişinin kolayca iş bulabildiği Garanti Bankasında birçok kişiye iş verilebilmektedir.


Garanti Bankası Personel Alım İlanı 2016 yılında kimlerle yapılacak diye baktığımız zaman karşımıza çok fazla ilan çıkmaktadır. Bu ilanların tamamını güncel tutan Garanti Bankası bu alımları ile de çok konuşulmaya devam edecek. Alımlarını profesyonel bir şirket aracılığı ile yapan Garanti Bankası alımlarını da bu şirket ile devam ettirecektir.

Garanti Bankası Personel Alım İlanı 2016 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak diye baktığımız zaman karşımıza şunlar çıkmaktadır.

– DIŞ TİCARET VE KREDİLER ASİSTANI,
– GİŞE ASİSTANI,
– ARŞİV VE İLETİŞİM ASİSTANI,
– MERKEZİ İNCELEME YETKİLİSİ,
– TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
– SERMAYE YETERLİLİĞİ RAPORLAMA YÖNETMENİ,
– KOBİ BANKACILIĞI SEGMENT YÖNETİMİ YÖNETMENİ.

Garanti Bankası Personel Alım İlanı 2016 yılında bunlarla yapılacak olup bunlarında haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını değerlendirecek olan Garanti Bankası da alımlarına yıl boyunca devam edecektir. Garanti Bankası Personel Alım İlanı 2016 için aşağıdaki bağlantı adresini ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi-is-ilanlari?firma=16397

Tüm kamu haberleri ve özel sektör alım ilanları için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilir veya mobil uygulamamızı cihazınıza indirerek her an haberdar olabilirsiniz.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.