Garanti Bankası Müşteri İlişkileri Yetkilileri Alımı

26 Ağustos 2015 Çarşamba, 12:07
Garanti Bankası Müşteri İlişkileri Yetkilileri Alımı

Garanti Bankası en çok alım yapan banka olarak bilinmektedir. 2015 yılında aldığı birçok kişi ile istihdam sağlayan firma yayınladığı son ilan ile de birçok kişiyi almayı hedeflemektedir.

Garanti Bankası en çok alım yapan banka olarak bilinmektedir. 2015 yılında aldığı birçok kişi ile istihdam sağlayan firma yayınladığı son ilan ile de birçok kişiyi almayı hedeflemektedir. Özellikle alımlarını profesyonel şekilde yapan firma, aldığı tüm personeline iyi bir eğitim vermekte ve geleceğe hazırlamaktadır. Alımlarında birçok şartı da öne süren firma kariyer yapmak isteyen tüm çalışanlarına farklı fırsatlar sunmaktadır.

Garanti Bankası müşteri ilişkileri yetkilileri alımı yapacak olup, herhangi bir rakam vermemiştir. Alımlarını açık olarak yapacak olan banka istediği rakama ve ihtiyaca ulaştığı zaman alımlarını kapatacaktır. 3 günlük bir alım açan firma hızlı bir şekilde alım yapmayı planlamaktadır.

Garanti Bankası müşteri ilişkileri yetkilileri alımı hangi şartlar altında yapacak isterseniz beraber bakalım.

– 4 yıllık üniversiteden mezun,
– İngilizcesi iyi,
– Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya 1 yıl tecil ettirmiş,
– Müşteri ile iyi iletişim kurabilen,
– İkna kabiliyeti yüksek,
– Ekip çalışmalarını seven kişiler aranmaktadır.

Garanti Bankası müşteri ilişkileri yetkilileri alımı bu şartlar altında yapılacak olup, bu şartlar haricinde herhangi bir şart verilmemiştir. Bu şartları yerine getiren kişileri sınava alacak olan Garanti Bankası kariyer hedefi olan kişileri öncelikli olarak seçecektir. Yukarıda verdiğimiz şartları yerine getiriyor iseniz 3 gün içerisinde bitecek olan bu ilana aşağıda yer alan link üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/musteri-iliskileri-yetkilileri-2015-is-ilani/634989Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.