Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı

10 Aralık 2015 Perşembe, 23:30

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Garanti Bankası personel alımlarına devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Garanti Bankası personel alımlarına devam ediyor. Yeni bir ilan vermiş olan Garanti Bankası bu yeni ilanında güvenlik görevlisi alımı yapacağını bildirmiştir. Özellikle çok sayıda personel alımı ile bilinen Garanti Bankası bu alımlarına bir yenisini ekleyerek en az lise mezunu olan güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurmuştur. Alımı İstanbul ilinde yapacak olup tercihen tecrübeli kişileri alacaktır.

Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı hangi şartlar adı altında yapılacak diye baktığımız zaman karşımıza birçok şart gelmektedir. Bu şartların neler olduğuna isterseniz burada beraber bakalım.

– En az lise mezunu olan,
– Tercihen deneyimli olan,
– Deneyimlilerde 28, deneyimsizlerde 25 yaşını aşmamış olan,
– Askerlik görevini tamamlamış,
– Silahlı çalışma sertifikasına sahip kişiler aranmaktadır.

Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı hem müdürlüklere hem de farklı bölgelerde yer alan bankalara yapılacak olup sadece yukarıda yer alan şartları yerine getiren kişilerle yapılacaktır. Bunların haricinde alım yapmayacak olan Garanti Bankasında, bu alımlara başvuruda bulunmak isteyenlerin Avrupa yakasında yaşaması gerekmektedir. Alımlar ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak isteyen adaylar ise sitemizi takip ederek güncel Garanti Bankası ilanları hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirler.

Başvurmak için alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/guvenlik-gorevlisi-is-ilani/649283Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.