DenizBank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

08 Şubat 2016 Pazartesi, 14:49
DenizBank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Denizbank 2016 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Denizbank Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Denizbank 2016 yılında da personel alımlarına devam ediyor. Denizbank İnsan Kaynakları  birimi aracılığı ile ve Kariyer siteleri aracılığı ile sürekli ilan verip personel alımlarına devam eden Denizbank , alacağı kişileri deneyimli deneyimsiz ve yeni mezun olarak ayırmaktadır.

Denizbank personel eleman alımı iş ilanları 2016 alımlarında yeni mezunlara yönelik olarak Gişe görevlisi ve Satış temsilcisi pozisyonları için , Deneyimli personeller için ise Kobi bankacılığı ve Şube Operasyon Yöneticisi alımları vardır.

Denizbank personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında hangi pozisyonlar için verildi isterseniz beraber bakalım. Böylece kısa bir bilgi sahibi olmuş olursunuz.

– İLETİŞİM MERKEZİ ASİSTANI
– BANKACILIK HİZMETLERİ YETKİLİSİ,
– GİŞE GÖREVLİSİ,
– TELEFONDA SATIŞ TEMSİLCİSİ,
– KOBİ BANKACILIĞI,
– BİREYSEL BANKACILIK SATIŞ YÖNETİCİSİ.

Denizbank personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında bunlarla yapılacak olup bunlar haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Denizbank ilanlarını isbilgisi.com internet sitemize girerek günlük olarak takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Yukarıda vermiş olduğumuz ilanların detaylarını öğrenmek, diğer ilanları görmek ve tüm bunların hepsine başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz.

Denizbank İş İlanlarına başvurmak için alttaki linklere tıklayınız

http://kariyer.denizbank.com/

www.yenibiris.com/denizbank-is-ilanlari?firma=18421Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.