Denizbank Gişe Asistanı Alımı 2015

08 Ağustos 2015 Cumartesi, 15:12

Denizbank Gişe Asistanı Alımları

Denizbank Gişe Asistanı Alımı 2015

Türkiye’nin reklam yüzü geniş ve marka değeri yüksek olan Denizbank yeni yılda birçok kişiyi işe almış ve almaya da devam etmektedir. Alımlarını en üst seviyede tutan Denizbank Antalya, Eskişehir, İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.), Kastamonu, Kütahya, Manisa (Turgutlu), Rize, Sivas, Zonguldak illerinde alım yapacak olup, toplamda 15 kişilik bir alım gerçekleştirecektir.

Denizbank gişe asistanı alımı 2015 yılında kaç kişi için verildi diye bakacak olursak toplamda 15 kişi için ilan verilmiş durumdadır. Tecrübe kesinlikle aramayan Denizbank yeni eleman yetiştirmek istemektedir. Bu sebepten dolayı da tecrübesiz kişilerin başvurmasında uygun olarak görülebilir.

Denizbank gişe asistanı alımı 2015 yılında hangi şartlar altında yapılacak isterseniz beraber bakalım. Böylece alım konusunda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

– Deneyimi olmayan,
– 28 yaşını aşmamış,
– En az lise mezunu olan,
– Microsoft Office programlarına hakim,
– Takım çalışmalarını seven,
– İletişimi güçlü olan,
– Çek, senet, fatura tahsilatı yapabilecek,
– Döviz alım satım işlemi yapabilecek,
– Erkek adaylar için askerliğini bitirmiş olan kişiler aranmaktadır.

Denizbank gişe asistanı alımı 2015 yılında başka hangi şartlar altında yapılacak diye bakacak olursak başka bir şart göremiyoruz. Sadece bunları yerine getirenleri hemen işe alacak olan Denizbank, uzun soluklu da çalışmayı hedeflemektedir. Yukarıda verdiğimiz bu ilana başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/denizbank/gise-asistani-is-ilani-i1416754Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.