Burgan Bankası Genel Başvuruları 2016

04 Haziran 2016 Cumartesi, 12:54
Burgan Bankası Genel Başvuruları 2016

Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet gösteren önemli bankacılık gruplarından biri olup, her geçen gün daha fazla sayıda kurumsal, ticari, özel ve perakende bankacılık müşterisine hizmet veren Burgan Bankası genel başvurular arasından personel alacak.<!–- more- –>Burgan Bankası genel başvuruları başladı. 

 
Burgan Bank Grubu, Bankanın Eurobank ve Tekfen Holding’e ait olan hisselerini 21 Aralık 2012 tarihinde satın alarak yüzde 99.26 payla ana hissedar oldu. Gerekli yasal değişiklilerin tamamlanmasını takiben 28 Ocak 2013 tarihinden itibaren Bankanın unvanı Burgan Bank A.Ş. olarak kullanılmaya başlanmıştır. 

Yapmış olduğu yatırımlarla her geçen gün büyümeye devam Burgan Bankası yeni alacağı elemanlarla finans sektörünün öncü bankalarından olmayı hedefliyor. 
Burgan Bankası Genel Başvuru Alımları 2016 ilanına Türkiye’nin  her yerinde ikamet eden adaylar başvurabilir. 
 
Yatırım yaptığı beşinci ülke  olan Türkiye’de müşterilerinin hedeflerini kendi merkezine koyarak ‘size odaklı bankacılık anlayışı’ ile  hareket etmekte, bankacılık sektörüne yeni ürün ve hizmetler sunarak müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedefleyen Burgan Bankası yeni ekip arkadaşlarını bekliyor. 
 
Burgan Bankası Genel Başvuru Alımları 2016 ilanına başvurmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Bütün kamu, sözleşmeli, banka ve akademik personel ilanlarından haberdar olmak için sitemiz isbilgisi.com’u güncel olarak takip edebilirsiniz. 
http://www.kariyer.net/burgan-bank-a-s-is-ilanlari-c17959-p8735/


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.