Banka Çağrı Merkezi Eleman Alımı

03 Aralık 2015 Perşembe, 23:01
Banka Çağrı Merkezi Eleman Alımı

Bankaların çağrı merkezi işini yürüten bir firma tarafından verilen ilanda çok sayıda kişiyi işe alçağını bildirmiştir.

Bankaların çağrı merkezi işini yürüten bir firma tarafından verilen ilanda çok sayıda kişiyi işe alçağını bildirmiştir. Uzun zamandan beri arayış içerisinde olan firma kendi bünyesinde çağrı merkezi elemanı alımı yapacaktır. Birden fazla şart vermiş olan firma bu şartları yerine getiren kişileri işe alacaktır. İşe alım konusunda son derece titiz davranan firma aşağıda yer alan şartları vermiştir.

ŞARTLAR NELER ?

– Üniversite Mezunu,
– Strese Karşı Dayanıklı Ve Sorumluluk Duygusu Yüksek,
– İnsanlarla İlişkilerde İyi,
– Takım Çalışmalarına Yatkın,
– Diksiyonu Düzgün,
– Tercihen Tecrübesi Olan kişiler alınacaktır.

Banka çağrı merkezi eleman alımı yapacak olan firma alımlarını Denizli, İstanbul(Asya), İstanbul(Avrupa), İzmir, Manisa, Muğla illerinde gerçekleştirecektir. Buralarda alım yapacak olan firma alımlarında toplamda 30 kişilik alım gerçekleştirecektir. Alımlarını yapmadan önce kişilerle birebir mülakat yapacak olan firma alım esnasında da birçok şartın haricinde istek de bulunabilir.

Banka çağrı merkezi eleman alımları ile ilgili olarak internet sitemizden adaylar her zaman bilgi alabilirler. Aldıkları bilgileri ile bu işlere başvuruda bulunabilirler. Bu alımlar ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak isteyen adaylar aşağıda yer alan link adresini kullanabilir ve aynı zamanda başvuruda da bulunabilirler.

http://www.kariyer.net/michael-page/cagri-merkezi-elemani-is-ilani-i1470886/Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.