Anadolubank Genel Başvuru Personel Alımı

11 Haziran 2016 Cumartesi, 10:25
Anadolubank Genel Başvuru Personel Alımı

İstikrarlı büyüme noktasında personel alımlarına devam eden Anadolubank genel başvurulardan personel alımı yapacak.Anadolubank genel başvurular arasından yeni alımlar yapacak.


İstikrarlı büyüme noktasında personel alımlarına devam eden Anadolubank yeni alımları ile karşımızda. 108 şubeye ve 1751 çalışana sahip olan Anadolubank, büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. 2016 yılında yeni büyüme hedefleri ile ilerleyen ve kendisini geliştiren bir banka olan Anadolubank, alımlarına devam ediyor. Anadolubank, özellikle bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen genç ve yaratıcı bireyler arıyor.

GENEL ŞARTLAR
-4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerden mezun olmak
-Erkeklerde 28, bayanlarda 26 yaşını aşmamış olmak
-Erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış olmak

Anadolubank Genel Başvuru Personel Alımı 2016 için aşağıda sizlere vereceğimiz linkleri sürekli kontrol etmenizde fayda olacaktır. İhtiyaç durumuna göre alımlar güncellenmektedir. Bu ilanların detaylarına bakmak, internet sitesi üzerinde bulunan diğer ilanları görmek ve hepsine başvuruda bulunmak isterseniz, sizlere aşağıda vereceğimiz link adresini kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/anadolubank-a-s/isi-mutfaginda-ogrenecek-yeni-yetenekler-ariyoruz-is-ilani/352334Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.