Albaraka Türk Uzman Yardımcısı Alımı 2015

11 Nisan 2015 Cumartesi, 12:12
Albaraka Türk Uzman Yardımcısı Alımı 2015

Albaraka Türk Uzman Yardımcısı Alımı İlanıAlbaraka Türk Uzman Yardımcısı Alımı 2015

Bir katılım bankası olan ve bünyesinde birden çok ortağı barındıran Albaraka Türk ülkemizde büyümeye devam ediyor. Hemen hemen her ile şube açan banka, 2015 yılında birçok kişiyi de işe alarak daha etkili bir bankacılık yapma peşinde koşmaktadır. Özellikle aldıkları elemanların kaliteli olmasına özen gösteren Albaraka Türk, geçtiğimiz yıllarda da birçok kişiyi bünyesine katmıştı.

Albaraka Türk Uzman Yardımcısı alımı 2015 yılında yapılacak olup, bu konu ile alakalı olarak internete ilan verilmiştir. Özellikle bu pozisyon için alım yapacak olan banka, kaç kişilik bir alım yapacağını belirtmemiştir. Birden fazla kişiyi işe alacak olan Albaraka Türk, birçok kriterli de öne sürmektedir.

Albaraka Türk Uzman Yardımcısı alımı 2015 de hangi kriterler üzerine yapılacak bakacağız ancak; alım yapmayı düşündüğü illeri sayacak olursak, Adıyaman, Batman, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Mardin, Muş, Osmaniye, Siirt, Şanlıurfa ve Van illeri ilk sıralarda yer alamaktadır.

ŞARTLAR

– Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık bölümleriyle, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş,
– Müşteri ile iletişimi güçlü,
– Çözüm odaklı,
– Pazarlama konusunda etkili,
– Seyahat engeli olmayan,
– 28 yaşından küçük,
– Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya hevesli,
– Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olan kişiler aranmaktadır.

Albaraka Türk Uzman Yardımcısı alımı 2015 yılında bu şartlar ile yapılacak olup, bu şartlar haricinde de banka başka şartları öne sürebilir. Bu nedenle her türlü soru ve soruna hazırlıklı olmalı ve her şeye cevap verebilmelisiniz. Bu alım için başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c2569-p17235/Yorum yazın...


isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.