Albaraka Türk Türkiye Geneli Personel Alıyor

Albaraka Türk Katılım Bankası, personel alım ilanını yayınladı. 2017 yılı personel alım ilanlarına Şubat ayının son günlerinde de devam eden Albaraka Türk personel alımlarında adaylar için bazı şartlar belirlemiştir. Banka personel alımlarına Engelli aday başvuruları da yapılacaktır.

Bankacılık sektöründe görev yapacak olan personellerin pozisyonlarına göre belirlenen şartlar ve öğrenim durumlarına sahip olmaları gerekiyor. İlana dair tüm detaylar şöyle;

ALINACAK PERSONEL:

Yazılım Uzmanı, Çağrı Merkezi Yetkilisi (ingilizce bilen), Analist, Avukat, Kıdemli Siber Güvenlik Çözümleri Mühendisi, Genel Başvuru (engelli başvuru), Genel Başvuru (en az lise mezunu) pozisyonlarında personel alımları yapılacaktır.

ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR:

En az Lise mezunu olmak, Takım çalışmalarında uyumlu olmak, yoğun iş temposunda çalışabilecek, müşteri ilişkileri kuvvetli, diksiyonu düzgün, dış görünümüne önem veren, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, MS Office uygulamalarına hakim, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olmak şartlarına sahip personel alımları yapılacaktır.

ALBARAKA TÜRK Personel Alımı Başvuruları; her pozisyon için farklı verilmiştir.

ALBARAKA TÜRK Personel Alım İlanı ve Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin http://www.yenibiris.com/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari?firma=37403&frm=36748 Linkini Tarayıcınızın Adres Satırına Kopyalayabilirsiniz.

Android uygulamamızı indirmek için>> TIKLAYIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir