Albaraka Türk Gişe Yetkilisi Alımı 2015

11 Nisan 2015 Cumartesi, 14:57
Albaraka Türk Gişe Yetkilisi Alımı 2015

Albaraka Türk Gişe Operasyon Yetkili Yardımcısı Alımı İlanıAlbaraka Türk Gişe Operasyon Yetkili Yardımcısı Alımı 2015

Büyüyen bankalar arasında yer alan Albaraka Türk 2015 yılında yapmayı planladığı alımlarına devam ediyor. Özellikle tüm Türkiye genelinde alım yapacak olan banka, bu alımlarını en hızlı ve en doğru şekilde yapabilmeyi hedeflemekte ve bunun için çalışmaktadır. Bankacılık sektöründe memnuniyetin daha gişe işlemlerinden başladığına inanan banka her pozisyonu için olduğu gibi, gişe operasyon yetkilisi ve yardımcısı içinde ciddi önem vermektedir.

Albaraka Türk gişe operasyon yetkili yardımcısı alımı 2015 yılında sayısı belirtmeksizin yapılacaktır. Alımlarını büyük bir titizlilik içerisinde yürüten banka, aynı zamanda bu alımları ile ülke istihdamına da katkıda bulunmaktadır. Alımlarını yapacak olan firma, başvuru şartlarını yerine getirenleri Gaziantep’e davet edip sınavını burada yapacaktır.

Albaraka Türk gişe operasyon yetkili yardımcısı alımı 2015 de hangi illerde yapılacak diye merak ediyorsanız şu iller ilk sıralarda yer alacaktır. Adıyaman, Batman, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Malatya, Mardin, Muş, Osmaniye, Siirt, Şanlıurfa ve Van illeri şuan için ilk sırada yer alıp, deneyimli ya da deneyimsiz birçok kişi işe alınacaktır.

ŞARTLAR

– Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerinin dört yıllık bölümleriyle, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş,
– Müşteri ile iletişimi güçlü,
– Çözüm odaklı,
– 1987 ve sonrasında doğmuş,
– Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmaya hevesli,
– Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olan kişiler aranmaktadır.

Albaraka Türk gişe operasyon yetkili yardımcısı alımı 2015
bu şekilde yapılacak olup, ilk sırada bu şartlar yer almaktadır. Bu şartları yerine getirenler davet edilecek olup, sınav ise Gaziantep ilinde gerçekleştirilecektir. Bu konuma başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-is-ilanlari-c2569-p17235/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.