Akbank Gişe Yetkilisi Alımları 2015

08 Temmuz 2015 Çarşamba, 23:32
Akbank Gişe Yetkilisi Alımları 2015

2015 yılında Türkiye’nin en değerli markası seçilen Akbank değerini görmek adına aldığı birçok elemanın yanına daha birçok kişiyi almayı planlamaktadır.

Akbank Gişe Yetkilisi Alımları 2015

2015 yılında Türkiye’nin en değerli markası seçilen Akbank değerini görmek adına aldığı birçok elemanın yanına daha birçok kişiyi almayı planlamaktadır. Gelecek yılın hazırlıklarını bir önceki yıldan yapan Akbank, 2015 yılının ikinci yarısında da alımlarını sürdürmeye devam ediyor. Açık olan pozisyonları arasında en çok “ Gişe Yetkilisi “ ilanı veren Akbank bu pozisyon üzerinde alım yapmak istiyor diyebiliriz.

Akbank gişe yetkilisi alımları 2015 yılı bitmeden devam edecek olup, her biri Akbank için son derece önemli olacak diyebiliriz. Bankacılıkta müşteriyi mutlu edebilmenin en önemli kısmı olan “ Gişe “ birçok müşterinin hem memnun kalmasını hem de üzülmesine neden olmaktadır.

Akbank gişe yetkilisi alımları ise son derece titiz bir şekilde gerçekleştirilmekte ve alımlar profesyonel şirketler tarafından yapılmaktadır. Toplamda 9 adet ilan vermiş olan Akbank tüm ilanları için ortak bazı şartlar sürerken, içlerinden bazı maddeleri ise değiştirebiliyor. Gişe yetkilisi alımı yapacağı illere ve bölgelere bakarsak karşımıza şunlar çıkacaktır.

– GİŞE YETKİLİSİ / Ankara,
– GİŞE YETKİLİSİ / Orta Anadolu Bölgesi,
– GİŞE YETKİLİSİ / İç Anadolu Bölgesi,
– GİŞE YETKİLİSİ / Güneydoğu Anadolu Bölgesi,
– GİŞE YETKİLİSİ / Eskişehir Bölgesi,
– GİŞE YETKİLİSİ / İstanbul Anadolu Bölgesi,
– GİŞE YETKİLİSİ / İstanbul Avrupa Bölgesi,
– GİŞE YETKİLİSİ / Bursa & İnegöl,
– GİŞE YETKİLİSİ / Bingöl & Iğdır.

Akbank gişe yetkilisi alımları bu bölgelerde ve şehirlerde yapılacak olup, şuan için harici bir ilan bulunmamaktadır. Özellikle gişe yetkilisi alımlarına önem veren Akbank’ta bu alımların daha ne kadar yapılacağı konusunda net bir bilgi almak isterseniz düzenli olarak internet sitemizi takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz ilanların detaylarını öğrenmek için aşağıda verdiğimiz link adresimizi kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.