Banka Çağrı Merkezi Eleman Alımı

Bankaların çağrı merkezi işini yürüten bir firma tarafından verilen ilanda çok sayıda kişiyi işe alçağını bildirmiştir.

Bankaların çağrı merkezi işini yürüten bir firma tarafından verilen ilanda çok sayıda kişiyi işe alçağını bildirmiştir. Uzun zamandan beri arayış içerisinde olan firma kendi bünyesinde çağrı merkezi elemanı alımı yapacaktır. Birden fazla şart vermiş olan firma bu şartları yerine getiren kişileri işe alacaktır. İşe alım konusunda son derece titiz davranan firma aşağıda yer alan şartları vermiştir.

ŞARTLAR NELER ?

– Üniversite Mezunu,

– Strese Karşı Dayanıklı Ve Sorumluluk Duygusu Yüksek,

– İnsanlarla İlişkilerde İyi,

– Takım Çalışmalarına Yatkın,

– Diksiyonu Düzgün,

– Tercihen Tecrübesi Olan kişiler alınacaktır.

Banka çağrı merkezi eleman alımı yapacak olan firma alımlarını Denizli, İstanbul(Asya), İstanbul(Avrupa), İzmir, Manisa, Muğla illerinde gerçekleştirecektir. Buralarda alım yapacak olan firma alımlarında toplamda 30 kişilik alım gerçekleştirecektir. Alımlarını yapmadan önce kişilerle birebir mülakat yapacak olan firma alım esnasında da birçok şartın haricinde istek de bulunabilir.

Banka çağrı merkezi eleman alımları ile ilgili olarak internet sitemizden adaylar her zaman bilgi alabilirler. Aldıkları bilgileri ile bu işlere başvuruda bulunabilirler. Bu alımlar ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak isteyen adaylar aşağıda yer alan link adresini kullanabilir ve aynı zamanda başvuruda da bulunabilirler.

http://www.kariyer.net/michael-page/cagri-merkezi-elemani-is-ilani-i1470886/

Tekstilbank Gişe Yetkilisi Alımı

Tekstilbank alımlarına devam ederken yeni verdiği bir ilan ile gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

Tekstilbank alımlarına devam ederken yeni verdiği bir ilan ile gişe yetkilisi alımı yapacağını duyurdu. Özellikle alımlarında tecrübeli kişileri tercih etmekte olan Tekstilbank bu alımında tecrübesiz aday alımı yapacaktır. Sadece tecrübeli aday alımlarına çok fazla girmeyen ve tecrübesiz adaylara da imkan veren Tekstilbank kısa vadede alımların hepsini tamamlayacaktır. Bu alım işleminde herhangi bir rakam veya süre vermemiş olan Tekstilbank’ın “ operasyon “ bölümüne alım yapacağı duyurulmuştur.

Tekstilbank gişe yetkilisi alımı kaç kişi ile yapılacak diye baktığımız zaman net bir rakam söylemek imkansız. Özellikle alımlarında çok kişi almak isteyen banka, fazla şubesi olmadığı içinde alım işlemlerini daha kısıtlı şekilde gerçekleştirmek zorunda kalmaktadır.

Tekstilbank gişe yetkilisi alımı hangi şartlarla yapılacak diye baktığımız zaman ise karşımıza gelen ilk şartlar şunlardır.

– 1990 ve sonrasında doğanlar,

– Üniversitelerin lisans ve önlisans bölümünden mezun,

– İkna kabiliyeti yüksek,

– İnsanlarla ilişkileri iyi,

– Erkekler için askerliğini bitirmiş veya 2 yıl tecil ettirmiş kişiler alınacaktır.

Tekstilbank gişe yetkilisi alımı bu şartlar altında yapılacak olup, bunların haricinde herhangi bir şart bulunmamaktadır. Sadece bu şartları yerine getiren kişilerin büyük bir bölümü işe alınabilecektir. Bu sebepten dolayı hızlı bir şekilde başvuruda bulunmak doğru olacaktır. Yukarıda verdiğimiz işe başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilir ve başvuruda bulunabilirler.

http://www.kariyer.net/icbc-tekstilbank/gise-yetkilisi-is-ilani-i1378756/

Kamu Bankası Satış Temsilcisi Alımı

KAMU BANKASI (VAKIFBANK) ÜYE İŞYERİ SATIŞ TEMSİLCİSİ ALIM İLANIKamu Bankası Satış Temsilcisi Alımı

Türkiye’nin yenilikçi bankalarından birisini kuranlar sizleri de aralarında görmek istiyorlar. Bunun için ilan veren ve birçok kişiyi işe alacak olan banka, kamu bankası olup, satış temsilcisi aramaktadır. Satış konusunda kendisine güvenen ve iyi bir kariyer sahibi olmak isteyen kişilerin kesinlikle tercih etmesi gereken bir iş olan bu işte, birçok avantaj bulunmaktadır.

Maaş + SGK + Yol Ücreti + Çalışmaya Göre Prim + Yemek + Agi.

Kamu Bankası satış temsilcisi olmak içinse bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu kriterleri yerine getirmeyenler kesinlikle işe alınmayacaktır.

ŞARTLAR

– En az lise mezunu,

– 30 yaşından küçük,

– Seyahat engeli olmayan,

– Satış konusunda tecrübeli,

– Sorumluluk sahibi,

– Müşteri ve çözüm odaklı çalışan,

– Erkekler için askerlik sorunu olmayan kişiler aranmaktadır.

Kamu Bankası satış temsilcisi alımı için yukarıdaki şartları yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Yukarıdaki şartları yerine getirenlerin başvurmak istemesi durumunda aşağıda yer alan link adresi kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/pi2-organisations/uye-is-yeri-satis-temsilcisi-is-ilani-i1400598/

ING BANK GİŞE YETKİLİ YARDIMCISI ALIMI

ING Bank gişe yetkilisi yardımcısı alımı yapacak.

ING BANK GİŞE YETKİLİ YARDIMCISI ALIMI

ING Bank yaptığı açıklamasında İstanbul ilinde alım yapacağını duyurdu. Duyuru yapan ING Bank gişe yetkilisi yardımcısı alımı yapacak. Alımı yapacak olan banka diğer birçok pozisyonunda olduğu gibi bu pozisyon içinde kriterler vermiştir.

ING Bank gişe yetkilisi yardımcısı alımı şartları nelerdir diye merak edenler aşağıda yer alan şartları okuyabilir ve bilgi edinebilirler.

– 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin bankacılıkla ilgili bölümlerinden mezun

– Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,

– Satış deneyimine sahip olmak,

– Satış için motivasyona sahip olmak

– İstanbul’da ikamet etmek aranan şartlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

ING Bank gişe yetkilisi yardımcısı alımı bu şartlarda yapılacak olup, bu şartlar haricinde başka herhangi bir şart bulunmamaktadır. Ayrıca ING Bank tecrübeli ve tecrübesiz birçok kişiyi işe alacaktır.

ING Bank İş İlanlarına başvurmak için alttaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/ing-bank/gise-yetkili-yardimcisi-is-ilani-i1326869/