Sahil Güvenlik Komutanlığı Personel Alım İlanı 2016

11 Temmuz 2016 Pazartesi, 10:22
Sahil Güvenlik Komutanlığı Personel Alım İlanı 2016

Sahil Güvenlik Komutanlığı Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile vermiş olduğu ilana göre Askeri Personel alımı yapacağını duyurduSahil Güvenlik Komutanlığı Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile vermiş olduğu ilana göre Askeri Personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan Kılavuza göre Askeri Personeli olabilmek için başvurular 01-05 Ağustos 2016 tarihleri arasında olacaktır. Yapılan açıklamaya göre ilk sözleşmeler 3 yıllık olarak yapılacaktır. Bu alıma 26  yaşından gün almamış olanlar yani 01 Ocak 1991 ve daha sonra doğmuş  olanlar başvurabilir.


Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Personel Alımı 2016
 Lise mezuniyet bölümü, belirlenen lise bölümleri arasında olmayıp önlisans veya lisans bölümleri arasında bulunan ya da önlisans veya lisans mezuniyet bölümü, önlisans veya lisans mezuniyet bölümleri arasında olmayıp lise mezuniyet bölümünde yer alan adayların başvuruları da kabul edilecektir.

ALIM YAPILACAK SINIFLAR

– ELEKTİRİKÇİ
– ŞOFÖR

– MOTORCU
– KURBAĞA ADAM

ŞARTLAR

* Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak,
* En az lise veya dengi okul mezunu olmak,
* 26 yaşından gün almamış olmak 
* Askerlik görevini yapmış veya yapıyor olmak 


Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Personel Alımı 2016 ’ya Başvurular sadece www.sgk.tsk.tr Genel Ağ (internet) adresinden yapılacaktır. Adayların Başvuru Kılavuzunun tamamını okuduktan sonra isbilgisi.com yukarıda belirtilen Genel Ağ (internet) adresinden istenilen bilgileri doldurmaları gerekmektedir. Başvuru Sayfası’nda doldurulacak bilgilerin doğruluğundan ve sonrasında doğabilecek hukuki sorumluluklardan adaylar sorumludur.

Başvuru kılavuzu için buraya tıklayınız


Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.