Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Subay Alımı

26 Ekim 2015 Pazartesi, 07:49
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Subay Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yayınladığı yeni ilan ile sözleşmeli subay alımı yapacağını açıklamıştır.Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yayınladığı yeni ilan ile sözleşmeli subay alımı yapacağını açıklamıştır. Sözleşmeli olarak alacağı bu kişilerde birçok şart aranmaktadır. Başvurular 22 Ekim – 15 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılacak olup başvuru adresi http://personeltemin.dzkk.tsk.tr olarak belirtilmiştir.

ALINACAK SUBAYLAR

– Öğretmen: Matematik, Müzik, PDR, İngilizce ve Rusça.
– Mühendis: Bilgisayar, Elektrik, Elektronik, Makine ve Harita.

ŞARTLAR

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
– Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,
– En geç Haziran 2016’da belirtilen bölümlerden mezun olmuş/olacak olan,
– KPDS, ÜDS veya YDS üzerinden en az 70 puan almış olmak (Rusça Öğretmenliği için),
– İngilizce Öğretmenleri en az 80 TOEFL-IBT notu almış olması gerekmektedir.

BAŞVURU

Başvurular sadece www.dzkk.tsk.tr internet adresindeki “İnsan Kaynakları-Personel Alımları’’ sayfası altında bulunan http://personeltemin.dzkk.tsk.tr linkinden “2015 yılı 2. Dönem Muvazzaf/Sözleşmeli Subay Alımları” başlığından yapılacaktır.

Adayların Başvuru Kılavuzunun tamamını okuduktan sonra yukarıda belirtilen internet adresinden ‘’İlk Başvuru” kısmına girerek istenilen bilgileri doldurmaları gerekmektedir. Başvuru Sayfasında doldurulacak bilgilerin doğruluğundan ve sonrasında doğabilecek hukuki sorumluluklardan adaylar sorumludur. 2015 YILI 2. DÖNEM SUBAY ALIMLARI BAŞVURU KILAVUZU 8/17

Doldurulan bilgilerin, kılavuzda yer alan başvuru şartlarına uygun olmadığının tespit edilmesi durumunda alım sürecinin hangi aşamasında olursa olsun aday elenmiş kabul edilecek ve adayın işlemleri iptal edilecektir. Başvurular; 22 Ekim 2015 günü saat 17:00’da başlayıp, 15 Kasım 2015 günü saat 23:00’da sona erecektir.

Daha fazla bilgi almak isteyenler kılavuz üzerinden tüm bilgileri öğrenebilirler.

Kılavuza ulaşmak için buraya tıklayınız.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.