Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımı

13 Ekim 2015 Salı, 11:49

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yayınladığı ilan ile alım yapacağını duyurdu. Sözleşmeli alım yapacağını ilan eden komutanlık er alımı gerçekleştirecek.Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yayınladığı ilan ile alım yapacağını duyurdu. Sözleşmeli alım yapacağını ilan eden komutanlık er alımı gerçekleştirecek. Başvuru tarihleri 07 -29 Ekim 2015 olarak belirlenmiş olup bu tarihler arasında başvurular alınacaktır. Başvuruda bulunmak isteyenler ise http://personeltemin.dzkk.tsk.tr/ adresini kullanabilir ve bu adres üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

ŞARTLAR

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
– Erkek olmak,
– Askerliği yapıyor/yapmış olmak,
– 1 Ocak 2015 itibarı ile 25 yaşını geçmemiş, 20 yaşından gün almış olmak,
– Askeri okullarla her ne sebeple olura olsun ilişkisi kesilmemiş olmak,
– Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak,
– Fiziki yeterlilik testinden geçebilmek,
– Güvenlik soruşturmasından olumlu bir şekilde geçebilmek,
– Kılavuzda belirtilen kilo ve boy oranına uymak ilk aranan şartlar arasındadır.

BAŞVURU

Başvurular sadece internet üzerinden yapılmaktadır. Posta veya şahsen başvuru yapılmamaktadır. Başvurular; 07 Ekim 2015 Çarşamba günü saat 12:00’da başlayıp, 29 Ekim 2015 Perşembe günü saat 23:59’da sona erecektir. Başvurular; http://personeltemin.dzkk.tsk.tr internet adresindeki “2015 yılı 4. Dönem Sözleşmeli Er Alımı’’ sayfasında “İlk Başvuru, müteakiben Aday Girişi” kısmından yapılmaktadır. Başarılı olarak tamamlanan başvuru süreci sonunda adaylara sistem tarafından şifre verilmektedir.

Alımlarda adayların dış görünüşü, kendine olan güveni, düzgün konuşması, hitap şekli ve daha birçok konu da ayrıca incelenecektir. Diğer tüm bilgileri edinmek isteyen adaylar kılavuz da yer alan bilgilere bakarak başvuruda bulunabilirler.

Kılavuza gitmek isteyen adayların buraya tıklaması yeterlidir.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.