Aksaz Deniz Üs Komutanlığı İşçi Alım İlanı 2016

12 Mart 2016 Cumartesi, 13:52

Aksaz Deniz Üs Komutanlığı İşçi Alım İlanı 2016'yı yayınladı. İlana ait detaylara isbilgisi.com adresinde ulaşabilirsiniz. Aksaz Deniz Üs Komutanlığı İşçi Alım İlanı 2016’ya başvuru yapacak adayların, ilanda belirtilen tüm şartları ve nitelikleri taşıması/beyan etmesi gerekir. İlana başvuruda bulunacakların, ibraz/belge işlemlerini belirtilen tarihlerde eksiksiz olarak yapmaları gerekmektedir. Aksaz Deniz Üs Komutanlığı İşçi Alım İlanı 2016’ya başvuru yapacak adayların, başvuru işlemleri için başvuru adresleri İSKUR’un resmi web sitesi ve bağlı oldukları İSKUR il/ilçe müdürlükleri olarak belirtilmiştir.

Başvuruda bulunacak adayların, değerlendirme işlemleri en yüksek puanı alan adaydan, düşüğe doğru sıralanacaktır. Sıralamalardan sonra adaylar, göreve davet edileceklerdir. Göreve davet edilen personel, mazeret bildirmeksizin görev başı yapmazsa, hak bir sonraki kişiye devredilecektir. Ayrıca iş haddinden doğan tüm resmi ve sosyal hakları da geçersiz sayılacaktır.

Başvuru Bilgileri

Pozisyon: Kapalı Depo Görevlisi 

Başvurabilecek bölümler: İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Muhasebe şeklindedir.

Başvurular 2014 KPSS üzerinden gerçekleştirilecek olup, yerleştirmeler P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekliliğiyle yürütülecektir.

Çalışma Adresi: Aksaz Deniz Üs Komutanlığı

Alınacak Personel Sayısı : 1

Çalışma Şekli: Tam Zamanlı

Son başvuru tarihi: 16 Mart 2016

Aksaz Deniz Üs Komutanlığı İşçi Alım İlanı 2016’ya başvuruda bulunacak adaylar için; son başvuru tarihi resmi tatile denk düştüğünde sonraki mesai gününe kadar başvuru işlemleri yürütülebilecektir. Ayrıca tüm adayların, belirtilen süre zarfları boyunca istenilen ibraz işlemlerini eksiksiz olarak yapmaları gerekmektedir. 
İlana dair tüm bilgiler ve başvuru için; İSKUR resmi web sitesini ve bağlı bulunduğunuz İSKUR il/ilçe müdürlüklerini ziyaret etmeniz gerekmektedir.Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.