Uludağ Üniversitesi Akademik Personel Alımı 2016

22 Şubat 2016 Pazartesi, 11:28
Uludağ Üniversitesi Akademik Personel Alımı 2016

Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre 34 Akademik Personel alınacağı ilan edildi. Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre 34 Akademik Personel alınacağı ilan edildi. Devle Personel Başkanlığı tarafından verilen ilana göre 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanuna dayalı olarak çıkartılan yönetmelik hükümleri ile Üniversitemiz Senatosunun tespit ettiği atama kriterlerine göre öğretim elemanı alınacaktır.

Uludağ Üniversitesi Akademik Personel Alımı 2016 ilanı için içinde Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçentinde bulunduğu toplam 34 akademik personel alınacaktır. Alınacak personeller Uludağ Üniversitesine bağlı çeşitli fakültelerde istihdam edileceklerdir.

ALINACAK PERSONEL

– Akademik Personel: 34 Kişi

ŞARTLAR

– Profesör ve Doçentler 2547 Sayılı Kanunun 36.maddesinin (a) bendinin 1.fıkrasına göre devamlı statüde çalıştırılmak üzere alınacaktır.
– Adaylar 657 Sayılı Kanunun 48.maddesindeki şartlar ile kadro derecesi bakımından atanabilme şartlarını taşımak zorundadır.
– Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.
– İlan edilen kadroya ataması yapılan adaylar görev aldıkları birimin bulunduğu yerde ikamet etmek zorundadır. İstenen belgeler başvuru dilekçe örneğinde belirtilmiş olup, yayınlarına UAKBİS sisteminden erişilemeyen adaylar yayın dosyaları ile başvuracaktır

Uludağ Üniversitesi Akademik Personel Alımı 2016 için İlanda yeralan Profesör ve Doçent kadrosu için Personel Daire Başkanlığına, Yardımcı Doçent kadrosu için ilgili birime ilan tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde başvurmak gerekmektedir.



Yorum yazın...

isbilgisi.Com | Her Hakkı Saklıdır.